Najciekawsza Klasowa Choinka w Szkole Podstawowej nr 1 w Mierzęcicach: Inicjatywa Samorządu Uczniowskiego rozkwita kreatywnością.

W ostatnich dniach przed feriami, uczniowie Szkół Podstawowych przeżywają wyjątkowy czas, pełen radości, świątecznego nastroju i oczywiście konkursów świątecznych. W Szkole Podstawowej nr 1 w Mierzęcicach uczniowie mieli niepowtarzalną okazję wziąć udział w konkursie "Najciekawsza Klasowa Choinka".
Samorząd Uczniowski, pełen zaangażowania i pomysłowości, postanowił stworzyć wyjątkową atmosferę świąt w szkole, angażując do współpracy wszystkie klasy. W konkursie wzięły udział zarówno klasy I-III jak i IV-VIII, co sprawiło, że cała szkoła tętniła świątecznym duchem.
  Zadaniem konkursowym było przystrojenie drzwi klasopracowni w choinki, co stało się pretekstem do wyjątkowej kreatywności i współpracy między uczniami. Pomysłowość uczniów przerastała wszelkie oczekiwania, a poziom prac był naprawdę imponujący. Każda klasa starała się nie tylko stworzyć estetyczną ozdobę, ale także przekazać świąteczne przesłanie i wywołać uśmiech na twarzach przechodzących obok.
  Nagrody zostały przyznane w dwóch kategoriach wiekowych: dla klas I-III oraz IV-VIII. Oceniano nie tylko piękno i staranność wykonania, ale również samodzielność, pomysłowość oraz oryginalność. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki, ale najważniejszym efektem była atmosfera radości i wspólnej zabawy, jaka zapanowała w szkole.
  Jury konkursowe przyznało następujące miejsca

W kategorii klas I-III

1 miejsce: Ia