Szanowni Państwo!

Serdecznie dziękuję za przygotowanie i organizację doskonałej imprezy rodzinnej.

Dziękuję wszystkim rodzicom, którzy pomagali organizacji tak dużego przedsięwzięcia. Bez Waszego zaangażowania, Drodzy Rodzice, zorganizowanie Pikniku z tyloma atrakcjami nie byłoby możliwe.

Dziękuję pracownikom szkoły – zarówno nauczycielom, jak i obsłudze – za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Państwa pomysłowość i wsparcie oraz ciężka praca pozwoliły stworzyć niepowtarzalną atmosferę w czasie imprezy.

Dziękuję uczniom naszej szkoły za postawę, zachowanie i udział w programie artystycznym. Jestem z Was bardzo dumna.

Dziękuje również Władzom Gminy Mierzęcice, zaproszonym Gościom oraz instytucjom a także przyjaciołom szkoły za współpracę , obecność i wspólne świętowanie Dnia Dziecka.

Z wyrazami szacunku,
Paulina Niegowska dyrektor SP nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Mierzęcicach.