Wycieczka w Pieniny klas 6a i 6b

IMG 20240531 WA0000  27 maja uczniowie klas szóstych wyruszyli na wycieczkę w Pieniny, głównym celem naszego wyjazdu było zdobycie szczytu Trzy Korony. Trasa nie należała do najłatwiejszych ale wszyscy dotarliśmy na szczyt skąd obserwowaliśmy Przełom Dunajca oraz rozległy teren Pieńskiego Parku Narodowego. Tego dnia panowała fantastyczna pogoda, mogliśmy więc podziwiać wspaniałe widoki, łącznie z majestatycznie prezentującymi się szczytami Tatr. Wszystko to nasi uczniowie uwieczniali na zdjęciach, które wyglądały czasem wręcz jak pocztówki.  Drugim punktem naszego programu było przejście Zaporą Niedzicką znajdującą się na Jeziorze Czorsztyńskim i możliwość podziwiania pięknego Zamku w Niedzicy. Podczas przejazdu autokarem uczestnicy mieli czas na integrację w grupach z czego chętnie korzystali. Wyjazd zaliczamy do udanych i jesienią wybieramy się zdobywać kolejne góry.