Nasi reprezentanci na podium turnieju siatkówki plażowej

dbae0921 772f 4640 b6fa 0266bd9b33d5  27.05.2024 r nasi uczniowie wystartowali pierwszy raz w powiatowym turnieju siatkówki plażowej klas 7-8. Dziewczynki w składzie Marcelina Wołyniec i Magdalena Blachlińska wygrały swoją grupę i pewnie awansowały do półfinału rozgrywek, gdzie minimalnie przegrały z koleżankami z Będzina ostatecznie zajmując trzecie miejsce na podium. Chłopcy w składzie Wiktor Hyla, Miłosz Nagły, Konrad Nowak i Ksawery Sarnik zajęli po bardzo dobrej i zaciętej walce drugie miejsce w grupie i również zameldowali się w półfinale, gdzie przyszło im stoczyć pojedynek z późniejszymi mistrzami. Ostatecznie podobnie jak koleżanki zajęli trzecie miejsce na podium. Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy wspaniałego występu.

Dziewczynkom życzymy kolejnych sukcesów już w szkołach średnich, a chłopakom jeszcze wyższego miejsca w przyszłorocznych rozgrywkach.