XXIV EDYCJA PUCHARU  TYMBARK 2024

IMG 20240508 WA0000

Puchar Tymbarku to największy turniej piłkarski dla dzieci w Polsce. Jest to wyjątkowe wydarzenie, które umożliwia młodym zawodnikom spełnienie marzeń o grze na stadionie. Nasza drużyna dziewcząt U12, po raz pierwszy w historii szkoły wzięła udział w tym turnieju, przechodząc najpierw etap powiatowy, w którym zajęły I miejsce, potem rozegrały mecze w  finałach wojewódzkich. Finał wojewódzki odbywał się na obiektach sportowych w Sosnowcu - Niwce w dniu 08.05.2024 r.  Nasza reprezentacja dziewcząt rozegrała dwa mecze w grupie, zdobywając 3 pkt, przegrała jedynie z drużyną ze szkoły  SMS Bielsko Biała, która ostatecznie grała w finale turnieju.  To był naprawdę fantastyczny turniej, bardzo dobra organizacja, mnóstwo atrakcji dodatkowych dla uczestników turnieju. Na koniec każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal i worek z niespodzianka.

Nasza reprezentacja :

1. Rozalia Kaziród - kapitan
  2. Kinga Pasamonik - bramkarz
  3. Oliwia Majcherczyk
  4. Kinga Lity
  5. Michalina Całka
  6. Maja Olszówka
  7. Kornelia Sroka
  8. Zuzanna Parzoch
  9. Kornelia Nowara
  10. Barbara Ciesielska

GRATULUJEMY POSTAWY I GRY NASZYM WSPANIAŁYM DZIEWCZYNOM!!!