Podróż do świata  "Wynalazków"

Dla uczniów szkoły podstawowej wyjście na spektakl teatralny to zawsze wyjątkowe przeżycie. Tym razem uczniowie klas młodszych 22 listopada mieli okazję uczestniczyć w przedstawieniu - "Wynalazki". To niezwykła podróż w świat kreatywności i magii teatru. Nasz dzień rozpoczął się od ekscytacji już na samą myśl o wyjeździe. Autokar wyruszył w pełnym składzie, a uczniowie nie mogli doczekać się chwili, kiedy obejrzą spektakl. Wynalazki - nazwa sama w sobie budziła ciekawość i oczekiwania.
  Głównym bohaterem przedstawienia jest wynalazca, który wprowadził uczniów w świat swoich fascynacji.  Podczas trwania spektaklu aktorzy przybliżyli uczniom takie postaci jak Nikola Tesla, Guglielmo Marconi, Alexander Graham Bell. Wcielając się w ich role ukazali pasję twórców, którą kierowali się podczas tworzenia nowych rzeczy, eksperymentowania i odkrywania nieznanych obszarów.
  W trakcie przedstawienia, śmiech, zdziwienie, i emocje przemieszały się na twarzach naszych uczniów. To był moment, w którym teatr stawał się dla nich magicznym miejscem, gdzie mogli oderwać się od rzeczywistości i zanurzyć w świat fantazji.
  Wynalazki to spektakl, który nie tylko bawi i zaskakuje, ale także inspiruje do poszukiwania własnych pasji i odkrywania nieznanych obszarów życia.