Zawody powiatowe w tenisie stołowym uczniów klas 4-6

Tenis stołowy to po konkurencjach lekkoatletycznych kolejna dyscyplina, w której uczniowie SP 1 Mierzęcice rywalizowali w tym roku szkolnym w rozgrywkach powiatowych, zbierając punkty do klasyfikacji generalnej. Po raz drugi zawody zostały zorganizowane przez naszą szkołę, w rywalizacji udział wzięło po siedem szkół wyłonionych we wcześniejszych rozgrywkach miejskich lub gminnych zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Zawody przebiegły w bardzo dobrej atmosferze, zawodnicy rywalizowali w pierwszym etapie w dwóch grupach z których po dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinałów. Nasi chłopcy wygrali rywalizację w grupie, dziewczynki zajęły miejsce drugie i obie reprezentacje zameldowały się w dalszej części turnieju. Mecze półfinałowe były bardzo zacięte jednak nasi reprezentanci musieli uznać wyższość kolegów i koleżanek z przeciwnych drużyn. Nie poddali się jednak i w bardzo dobrym stylu w meczach o trzecie miejsce zwyciężyli. Dzięki temu 8 listopada obie nasze reprezentacje będą miały okazję powalczyć w zawodach rejonowych. Gratulujemy i trzymamy kciuki.

Skład dziewcząt:

1. Nikola Cygarowska