Nowe miejsce odpoczynku i relaksu

20240523 083314  Z ogromną radością informujemy, że nasza szkoła wzbogaciła się o nowe miejsce wypoczynku dla uczniów i pracowników. Dzięki hojności i zaangażowaniu Rady Rodziców oraz przyjaciół szkoły, udało się zakupić nowe stoliki wypoczynkowe, które już teraz zdobią przestrzeń szkolną, tworząc przyjazne środowisko do nauki i relaksu.

Nowe stoliki to nie tylko estetyczny dodatek, ale przede wszystkim funkcjonalne miejsce, gdzie każdy może chwilę odpocząć, nawiązać rozmowy z kolegami i koleżankami czy po prostu cieszyć się chwilą na świeżym powietrzu. To inwestycja w komfort naszych uczniów, która z pewnością przyczyni się do podniesienia jakości życia szkolnego.

To idealne miejsce na odpoczynek między lekcjami oraz na zorganizowanie grilla klasowego. Pierwszy taki grill już się odbył i był świetną okazją do integracji uczniów i nauczycieli.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom za ich wkład, który po raz kolejny pokazuje, jak ważna jest współpraca między szkołą a rodzicami. To dzięki Państwa wsparciu możemy ciągle rozwijać naszą szkołę i tworzyć lepsze warunki dla przyszłych pokoleń.

Zapraszamy wszystkich do korzystania z nowego zakątka relaksu!