W SZKOLE ZAWSZE JEST CIEKAWIE, W SZKOLE UCZĘ SIĘ I BAWIĘ

- DNI OTWARTE W NASZEJ SZKOLE!

20240320 100403  W dniu 20.03.2024 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Mierzęcicach odbyły się dni otwarte. Gościliśmy dzieci z  Przedszkola Publicznego „Radosny Zakątek” w Mierzęcicach, którzy wraz z wychowawcami przyszli zwiedzić mury naszej szkoły. Na samym początku  przedszkolaków serdecznie powitała Pani Dyrektor Paulina Niegowska.  Następnie  na naszych milusińskich czekały liczne niespodzianki. Uczniowie klas młodszych w artystyczny sposób zapoznali przyszłych pierwszoklasistów z naszą szkołą , gdzie rewelacyjnie wcielili się w role aktorów. W kolejnej części, uczniowie zaprezentowali swoje pasje, wykonując piękne tańce. Wszystkie te  występy artystyczne ukazują, iż na zajęciach dodatkowych i nie tylko, dzieci rozwijają własne talenty. Po występach Pani Dyrektor zaprosiła przedszkolaków do zwiedzania naszej szkoły.

Dzieci mogły zobaczyć sale lekcyjne i pomieszczenia szkolne. Na pamiątkę wizyty w naszej szkole, dzieci przedszkolne otrzymały upominki w postaci zakładek do książek.

Cieszymy się niezmiernie, że przedszkolaki tak licznie odwiedziły naszą szkołę. Już we wrześniu spotkamy się znowu, kiedy to staną się oni uczniami naszej szkoły.