Wielki sukces Uczennic z SP 1 Mierzęcice – zajęły III miejsce w powiecie w mini piłce siatkowej.

W dniu 26.02.2024 r. Szkoła Podstawowa nr 1 w Mierzęcicach uczestniczyła w mistrzostwach powiatu będzińskiego w mini piłce siatkowej dziewcząt. Zawody odbyły się w pięknej hali sportowej „LUX” w Rogoźniku. W zawodach brało udział osiem reprezentacji  z różnych szkół w tym reprezentacja szkoły SP1 i SP4 z Będzina, szkoła z Rogoźnika, Czeladzi, Dobieszowic i Sarnowa.. Podczas zawodów panowała mimo rywalizacji bardzo przyjazna atmosfera. Nasze uczennice okazały się świetnie przygotowane zajmując III – miejsce w turnieju.

Naszym zawodniczkom gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy w kolejnych latach startów..

Skład reprezentacji:

1. Cygarowska Nikola