Andrzejki Szkolne 2023: Magiczny dzień Przepowiedni i Zabaw Wróżebnych

IMG 20231130 20345330 listopada 2023 roku, uczniowie klas 4-8 mieli okazję uczestniczyć w niezwykłych andrzejkowych obchodach zorganizowanych przez samorząd uczniowski. Ten dzień pełen był magii, wróżb i radości, a światowej sławy wróżbitki i wróżbici z klas 7a, 7b i 6b zapewniły uczestnikom niezapomniane chwile.

Tradycyjne andrzejki to czas, kiedy młodzi ludzie zbierają się razem, aby razem świętować, a jednocześnie zgłębiać tajemnice przyszłości. Wszystko to miało miejsce w szkolnej sali gimnastycznej, udekorowanej na tę wyjątkową okazję. Samorząd uczniowski zdecydował się na zorganizowanie tego wydarzenia, aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę i umożliwić kolegom i koleżankom spędzenie razem magicznych chwil.

W programie znalazły się tradycyjne andrzejkowe wróżby, takie jak lanie wosku czy losowanie imion przyszłych mężów lub żon. Wszystko to odbywało się w przyjaznej atmosferze, pełnej śmiechu i podekscytowania. Nie brakowało również bardziej nietypowych wróżb, takich jak wróżenie z kuli czy wróżby z kubeczkami.

Cała inicjatywa samorządu uczniowskiego spotkała się z entuzjazmem uczestników andrzejek. Uczniowie docenili wysiłki swoich rówieśników w organizacji tego wyjątkowego wydarzenia i wyrazili nadzieję na powtórkę w przyszłych latach.

Andrzejki szkolne 2023 to nie tylko czas wróżb, ale także doskonała okazja do integracji uczniów różnych klas i wspólnego spędzenia czasu w przyjaznej atmosferze. Dzięki zaangażowaniu samorządu uczniowskiego, ten magiczny dzień na pewno pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Pozostałe zdęcia - link >>>