NASZE WARTOŚCI -

czyli Dzień Zdrowia Psychicznego okiem naszych uczniów

W dniu 10 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego.

W ramach powyższego wychowawcy klas rozmawiali z uczniami na temat wartości, którymi warto kierować się w swoim życiu, takimi jak:

• wytrwałość
  • szczerość
  • życzliwość
  • zdrowie
  • przyjaźń
  • wdzięczność.

Realizowanie powyższych wartości w codziennym życiu może być bowiem pomocne w osiąganiu szczęścia i wewnętrznej równowagi, co z kolei w znaczący sposób wpływa na zachowanie dobrego samopoczucia psychicznego oraz fizycznego.

A jakie wartości są dla naszych uczniów najcenniejsze?

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą galerią zdjęć przedstawiających prace poszczególnych klas na temat najważniejszych według nich wartości, którymi warto kierować się w swoim codziennym funkcjonowaniu.

Jednocześnie dziękujemy wszystkim klasom i wychowawcom za ich zaangażowanie - Wasze prace stanowią wspaniałą inspiracją dla nas wszystkich Emotikon buzka