Jubileusz Pożycia Małżeńskiego

Screenshot 20231009 143332 Gallery  W dniu 8 października 2023r. odbyła się gminna uroczystość z okazji Jubileuszu 50-lecia, 60-lecia i 65-lecia Pożycia Małżeńskiego. Życie to nie tylko próba charakterów, to też szukanie kompromisów, to wrażliwość na drugiego człowieka, oddanie, zaufanie, to też wielkie uczucie - miłość. Złote Gody,  Diamentowe Gody, Żelazne Gody to piękny Jubileusz i  niezwykłe przeżycie dla małżeństw, które wspólnie spędziły ze sobą tyle lat. Ceremonia rozpoczęła się uroczystą mszą świętą w kościele pw. św. Mikołaja w Targoszycach. Po liturgii uczestnicy i zaproszeni goście udali się do Sali Pol - Trans Catering Alfreda Perczak,  gdzie wzniesiono uroczysty toast i dokonano wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie. Niezapomnianym elementem tego wyjątkowego popołudnia był występ uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Mierzęcicach. Młodzi artyści poprzez taniec i śpiew nie tylko wprowadzili zaproszonych gości w nostalgiczny nastrój,  ale wyrazili także swój podziw i szacunek dla Jubilatów.

Wszystkim  Jubilatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych pięknych wspólnych rocznic w miłości i zdrowiu.