Dzień Edukacji Narodowej

IMG 20231012 092707  12 października w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na samym początku uroczystości wierszem i piosenką powitano wszystkich zebranych. Następnie uczniowie, doskonale wcielając się w rolę nauczycieli, w humorystyczny sposób przedstawili scenki z życia szkoły. Nie mogło zabraknąć również tańca, gdzie swoje talenty zaprezentowały uczennice klas 5. W tym wyjątkowym dniu dla nauczycieli i pracowników szkoły płynęły od uczniów ciepłe życzenia.

Przy słowach podziękowania skierowanych do wszystkich pracowników szkoły, dziewczynki z klasy 3a wykonały wzruszający taniec z parasolkami. Następnie przedstawiciele samorządu uczniowskiego złożyli na ręce Pani Dyrektor oraz Pani Wicedyrektor kwiaty, życząc sukcesów zawodowych.

Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor złożyła życzenia i podziękowania wszystkim pracownikom szkoły. Oczywiście nie odbyło się bez gratulacji dla naszych występujących uczniów, którzy kto wie, może w przyszłości zostaną nauczycielami?