Europejski Dzień Języków w Szkole Podstawowej nr 1

26 września obchodziliśmy Europejski Dzień Języków. Z tej okazji w ciągu całego tygodnia w naszej szkole odbyły się ciekawe lekcje językowe, inne niż dotychczas. Na języku angielskim uczniowie wykonywali projekty grupowe o tematyce m.in. „Języki Obce Oknem Na Świat”,  wybrane słowa w językach świata, czy kolaże prezentujące różne kraje. Prace uczniowskie zostały wyeksponowane na korytarzach szkolnych, przypominając jak ważne jest uczenie się języków obcych. Na lekcjach języka niemieckiego na uczniów czekały ciekawe propozycje gier, zabaw oraz niecodziennego niemieckiego karaoke, które bardzo ucieszyło uczniów. Podczas lekcji również jedna z klas- 6b wcieliła się w rolę załogi statku bawiąc się w teatrzyk kukiełkowy. Z całą pewnością projekty i prace grupowe cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

Pozostałe zdjęcia >>>