Przyjaciele zieleni potrzebni od zaraz!

Pragniemy zachęcić wszystkich uczniów do udziału w ekologicznej akcji „Zielona szkoła”. Chcemy uczynić naszą szkolę miejscem bardziej zielonym. Zależy nam na tym, by ożywić szkolną przestrzeń naturą.

Chętnie przygarniemy kwiaty doniczkowe 😊 Przynoście je do swoich wychowawców.  Ale pamiętajcie nie wystarczy je tylko przynieść … trzeba będzie także o nie zadbać w trakcie roku szkolnego. Będzie na Was spoczywał obowiązek bycia nie tylko doręczycielem, ponieważ poszukujemy przyjaciół zieleni 😊

Tą akacją ruszamy powoli z wcielaniem w życie zadań Akredytacji w ramach programu Erasmus+. Zwiększenie świadomości ekologicznej i zdrowotnej uczniów poprzez popularyzację wpływu środowiska naturalnego na zdrowie to jeden z głównych zadań naszej akredytacji na najbliższe lata.

Zatem do dzieła!

Maria Śliż