Charytatywny kiermasz ciast dla Pana Kamila

20240919 104505  W dniu 19 września 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Mierzęcicach odbył się charytatywny kiermasz ciast, którego dochód przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Pana Kamila Talaski.

Uczniowie - wolontariusze, biorąc udział w organizacji wydarzenia, mieli okazję nauczyć się współpracy i odpowiedzialności, a także rozwinąć swoje umiejętności kulinarne poprzez pomoc w przygotowaniach. Atmosfera była pełna radości i dobroci, a każdy zakupiony kawałek ciasta był kroplą wsparcia dla osoby potrzebującej pomocy.

Kiermasz ciast w SP nr 1 w Mierzęcicach to doskonały przykład społecznej solidarności oraz zaangażowania lokalnej społeczności w pomoc potrzebującym. Do akcji, oprócz uczniów i wolontariuszy włączyli się również pracownicy Urzędu Gminy w Mierzęcicach z panem wójtem Grzegorzem Podlejskim na czele, pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Mierzęcicach oraz pracownicy Poczty Polskiej w Mierzęcicach.

Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować za ogromną pomoc w organizacji naszego kiermaszu. Wasza życzliwość, zaangażowanie i wsparcie przyczyniły się do sukcesu wydarzenia oraz wsparcia potrzebującej osoby.

Dziękujemy za wspaniałe wypieki, czas poświęcony na przygotowania oraz za chęć dzielenia się dobrem.

Razem tworzymy lepszy świat!