Kino, pizza i kręgle – doskonała zabawa!

20240611 135534  11 czerwca uczniowie klasy 7a i 7b mieli okazję przeżyć wspólnie wyjątkowy dzień pełen atrakcji. Wyruszyliśmy do Katowic, gdzie czekała nas dawka rozrywki w formie filmu, pysznego jedzenia i emocjonującej gry.

Pierwszym punktem programu było kino, gdzie uczniowie obejrzeli długo wyczekiwany film "Kung Fu Panda IV". Po raz kolejny Po, uroczy panda, udowodnił, że z pomocą przyjaciół i nieustanną wiarą w siebie, można pokonać każde wyzwanie. Film pełen humoru, akcji i wzruszeń spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem naszej młodzieży. W kinie panowała atmosfera pełna śmiechu i radości, co dowodzi, że animacja trafiła prosto w gusta uczniów. Po seansie, pełni energii i z uśmiechami na twarzach, udaliśmy się do pobliskiej pizzerii. Na zakończenie dnia czekała nas jeszcze jedna atrakcja – kręgle. Gra dostarczyła wszystkim mnóstwo radości i zdrowej rywalizacji. Uczniowie, podzieleni na zespoły, rywalizowali o najwyższe wyniki, jednocześnie wspierając się nawzajem i świetnie się bawiąc. Kręgle okazały się idealnym sposobem na zakończenie pełnego wrażeń dnia, dając uczniom możliwość wykazania się zręcznością i współpracą. Cały wyjazd okazał się ogromnym sukcesem. Uczniowie byli zachwyceni możliwością wspólnego spędzenia czasu w tak atrakcyjny sposób. Kino, pizza i kręgle to doskonałe połączenie, które zapewniło nam mnóstwo śmiechu i radości. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę i już nie możemy się doczekać kolejnych wspólnych wyjazdów!