Gminny Konkurs Plastyczny dla klas 1-3

pt. „Żyję zdrowo i kolorowo” rozstrzygnięty!

Na przełomie maja i kwietnia nasza szkoła była organizatorem Gminnego Konkursu Plastycznego „Żyję zdrowo i kolorowo”. Miał on na celu przede wszystkim promowanie i pogłębianie wśród dzieci zdrowych nawyków żywieniowych. Uczniowie szkół Gminy Mierzęcice wykonali przepiękne, staranne i oryginalne prace plastyczne. Dlatego też Komisja Konkursowa miała bardzo trudne zadanie, by wyłonić zwycięzców.

Laureatami Konkursu zostali:

I miejsce Amelia Sobota kl. I a Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Mierzęcicach.

II miejsce Wiktoria Kocot kl. III Szkoła Podstawowa nr 2 im. Lotników Polskich w Mierzęcicach.

III miejsce Aleksander Gwóźdź kl. I b Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Mierzęcicach.

Wyróżnienia:

• Lena Niedbał kl. III a Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Mierzęcicach.
  • Marta Paszewska kl. III Szkoła Podstawowa nr 2 im. Lotników Polskich w Mierzęcicach.
  • Hanna Grabowska kl. III a Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Mierzęcicach.

Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych artystycznych sukcesów!