Szkoła Podstawowa nr 1
w Mierzęcicach

Wykaz oddziałów i przydział wychowawstw w roku szk. 2022/2023

DSC 0321

Dyrektor Szkoły - mgr Paulina Niegowska

Wicedyrektor Szkoły - mgr Beata Fryc

Nauczyciele i przedmioty nauczania 2022/2023:

  1. Geografia - mgr Robert Białek, mgr Monika Latos
  2. Chemia, biologia - mgr Anna Baprowska / mgr Marta Paciej - Kusiak
  3. Fizyka - mgr Joanna Krawczyk, mgr Paulina Niegowska 
  4. WOS - mgr Katarzyna Kobiałka, mgr Robert Białek
  5. Informatyka –  mgr Marek Zawadzki, mgr Anna Łukasik
  6. Wczesnoszkolna - mgr Ewa Serweta, mgr Renata Urbańczyk, mgr Ewa Urban, mgr Katarzyna Feliszewska, mgr Barbara Gurowiec, mgr Justyna Ziętek
  7. Język niemiecki – mgr Katarzyna Łozińska - Jach, mgr Monika Naglik
  8. Religia –  mgr Katarzyna Dyszy, ks. Przemysław Szot
  9. Pedagog szkolny - mgr Joanna Lipińska, mgr Beata Fryc
  10. Matematyka –  mgr Renata  Lebiocka, mgr Joanna Krawczyk, mgr Anna Łukasik
  11. Technika, wf  – mgr Anna Studentkowska - Tokarska, mgr Marcin Gala
  12. Plastyka – mgr Barbara Gryczka
  13. Język polski - mgr Beata Dzierżanowska-Kukuła, mgr Agata Psonka, mgr Katarzyna Kobiałka, mgr Marcin Gala
  14. Biblioteka - mgr Ewa Kocot
  15. Muzyka – mgr Barbara Gryczka
  16. Historia - mgr Tatiana Kusaj, mgr Katarzyna Kobiałka
  17. Przyroda - mgr Monika Latos
  18. J. angielski - mgr Joanna Wołowiec, mgr Maria Śliż, mgr Katarzyna Feliszewska.
  19. W - f - mgr Anna Kucharczak, mgr Anna Studentkowska - Tokarska, mgr Marek Zawadzki

Pozostałe zajęcia prowadzone przez nauczycieli:

  1. Rewalidacja - mgr Renata Urbańczyk, mgr Justyna Kacperczyk, mgr Justyna Ziętek, mgr Aneta Tarczewska, mgr Renata Dróżdż, mgr Katarzyna Łozińska - Jach, mgr Anna Brdak - Krupa.
  2. EDB - mgr Joanna Lipińska, mgr Joanna Krawczyk
  3. Obowiązki logopedy - mgr Justyna Ziętek
  4. Doradca zawodowy - mgr Piotr Pawlak
  5. WDŻ - mgr Anna Baprowska, mgr Tatiana Kusaj
  6. Nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne - mgr Justyna Kacperczyk, mgr Katarzyna Łozińska - Jach, mgr Aneta Tarczewska
  7. Fizjoterapeuta: Barbara Folek.

Na świetlicy opiekę nad dziećmi będą sprawować:

  • mgr Beata Fryc, mgr Anna Brdak - Krupa, mgr Aneta Tarczewska, mgr Barbara Gurowiec, mgr Ewa Kocot, mgr Ewa Urban, mgr Katarzyna Burczyk
  • mgr Justyna Kacperczyk – nauczyciel wspomagający
  • mgr Justyna Ziętek - nauczyciel wspomagający.

 

Lp. Klasa

Wychowawca

1

I a

 

2

I b

 

3

II a

Katarzyna Feliszewska

4

II b

Barbara Gurowiec

5

III a

Ewa Urban

6 III b

Renata Urbańczyk

7

IV a

 

IV b

 

9

V a

Renata Lebiocka 

10

V b

Agata Psonka 

11

VII a

Marcin Gala

12

VII b

Tatiana Kusaj

13 VII a

 Beata Dzierżanowska - Kukuła

14

VIII a

 Joanna Krawczyk

15

VIII b

Anna Łukasik

 16

VIII c

Maria Śliż