Szkoła Podstawowa nr 1

w Mierzęcicach

Wykaz oddziałów i przydział wychowawstw w roku szk. 2021/2022

Dyrektor Szkoły - mgr Paulina Niegowska

Wicedyrektor Szkoły - mgr Beata Fryc

Nauczyciele i przedmioty nauczania 2021/2022:

  1. Geografia - mgr Robert Białek, mgr Monika Latos
  2. Chemia, biologia - mgr Anna Baprowska
  3. Fizyka - mgr Joanna Krawczyk, mgr Paulina Niegowska 
  4. WOS - mgr Katarzyna Kobiałka, mgr Robert Białek
  5. Informatyka –  mgr Marek Zawadzki, mgr Anna Łukasik
  6. Wczesnoszkolna - mgr Ewa Serweta, mgr Renata Urbańczyk, mgr Ewa Urban, mgr Katarzyna Feliszewska, mgr Barbara Gurowiec, mgr Justyna Ziętek
  7. Język niemiecki – mgr Katarzyna Łozińska - Jach, mgr Ireneusz Hołubowicz
  8. Religia –  mgr Katarzyna Dyszy, ks. Przemysław Szot
  9. Pedagog szkolny - mgr Joanna Lipińska, mgr Beata Fryc
  10. Matematyka –  mgr Renata  Lebiocka, mgr Joanna Krawczyk, mgr Anna Łukasik
  11. Technika, wf  – mgr Anna Studentkowska - Tokarska, mgr Marcin Gala
  12. Plastyka – mgr Barbara Gryczka
  13. Język polski - mgr Beata Dzierżanowska-Kukuła, mgr Agata Psonka, mgr Katarzyna Kobiałka, mgr Marcin Gala
  14. Biblioteka - mgr Ewa Kocot
  15. Muzyka – mgr Barbara Gryczka
  16. Historia - mgr Tatiana Kusaj, mgr Katarzyna Kobiałka
  17. Przyroda - mgr Monika Latos
  18. J. angielski - mgr Joanna Wołowiec, mgr Maria Śliż, mgr Katarzyna Feliszewska.
  19. W - f - mgr Anna Kucharczak, mgr Anna Studentkowska - Tokarska, mgr Marek Zawadzki

Pozostałe zajęcia prowadzone przez nauczycieli:

  1. Rewalidacja - mgr Renata Urbańczyk, mgr Justyna Kacperczyk, mgr Justyna Ziętek, mgr Aneta Tarczewska, mgr Renata Dróżdż, mgr Katarzyna Łozińska - Jach, mgr Anna Brdak - Krupa.
  2. EDB - mgr Joanna Lipińska, mgr Joanna Krawczyk
  3. Obowiązki logopedy - mgr Justyna Ziętek
  4. Doradca zawodowy - mgr Piotr Pawlak
  5. WDŻ - mgr Anna Baprowska, mgr Tatiana Kusaj
  6. Nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne - mgr Justyna Kacperczyk, mgr Katarzyna Łozińska - Jach, mgr Aneta Tarczewska
  7. Fizjoterapeuta: Barbara Folek.

Na świetlicy opiekę nad dziećmi będą sprawować:

  • mgr Beata Fryc, mgr Anna Brdak - Krupa, mgr Aneta Tarczewska, mgr Barbara Gurowiec, mgr Ewa Kocot, mgr Ewa Urban, mgr Katarzyna Burczyk
  • mgr Justyna Kacperczyk – nauczyciel wspomagający
  • mgr Justyna Ziętek - nauczyciel wspomagający.

 

Lp. Klasa

Wychowawca

1

I a

Katarzyna Feliszewska

2

I b

Barbara Gurowiec

3

II a

Ewa Urban

4

II b

Renata Urbańczyk

5

III a

Ewa Serweta

6 III b

Justyna Ziętek

7

IV a

Renata Lebiocka 

IV b

Agata Psonka 

9

V a

Marcin Gala

10

V b

Tetiana Kusaj

11

VI a

Beata Dzierżanowska - Kukuła

12

VII a

 Joanna Krawczyk

13 VII b

 Anna Łukasik

14

VII c

Maria Śliż

15

VIII a

Monika Latos

16

VIII b

Katarzyna Kobiałka

 17

VIII c

Marek Zawadzki