Szkoła Podstawowa nr 1 w Mierzęcicach
plenfrdeitru

Wykaz oddziałów i przydział wychowawstw w roku szk. 2017/2018. 

Dyrektor Szkoły - mgr Paulina Niegowska

Nauczyciele i przedmioty nauczania 2017/2018

  • Geografia - mgr Robert Białek
  • Chemia - mgr Anna Baprowska
  • Fizyka - mgr Joanna Krawczyk, mgr Paulina Niegowska 
  • WOS - mgr Katarzyna Kobiałka,
  • Informatyka –  mgr Marek Zawadzki, mgr Anna Łukasik
  • Wczesnoszkolna - mgr Ewa Serweta, mgr Renata Urbańczyk, mgr Ewa Urban, mgr Katarzyna Feliszewska, mgr Barbara Gurowiec
  • Język niemiecki – mgr Katarzyna Łozińska - Jach, mgr Edyta Kozieł
  • Religia –  mgr Katarzyna Dyszy, ks. Rafał Kordaszewski
  • Pedagog szkolny - mgr Bożena Jach, mgr Joanna Lipińska
  • Matematyka –  mgr Renata  Lebiocka, mgr Joanna Krawczyk, mgr Anna Łukasik
  • Technika, wf  – mgr Anna Studentkowska - Tokarska
  • Plastyka – mgr Bożena Jach, mgr Barbara Gryczka
  • Język polski - mgr Beata Dzierżanowska-Kukuła, mgr Agata Psonka, mgr Marcin Gala
  • Biblioteka - mgr Agata Psonka, mgr Ewa Kocot
  • Muzyka, wczesnoszkolna – mgr Barbara Gurowiec, mgr Barbata Gryczka
  • Historia - mgr Tatiana Kusaj, mgr Katarzyna Kobiałka
  • Biologia i przyroda - mgr Tatiana Kusaj, mgr Monika Niedbał
  • J. angielski - mgr Joanna Kocjan, mgr Maria Śliż, mgr Justyna Kacperczyk
  • W - f - mgr Anna Kucharczak, mgr Anna Studentkowska - Tokarska, mgr Joanna Lipińska, mgr Marek Zawadzki, mgr Mateusz Mańdok

Pozostałe zajęcia prowadzone przez nauczycieli:

  • Rewalidacja - mgr Katarzyna Kobiałka, mgr Ewa Urban
  • EDB - mgr Joanna Lipińska
  • Doradca zawodowy - mgr Anna Kucharczak
  • WOS - mgr Anna Kucharczak
  • Nauczyciel wspomadający - mgr Barbara Gryczka, mgr Justyna Kacperczyk, Katarzyna Kobiałka, mgr Justyna Ziętek

Na świetlicy opiekę nad dziećmi będą sprawować:

  • mgr Beata Fryc, mgr Anna Brdak - Krupa, mgr Aneta Tarczewska
  • mgr Justyna Kacperczyk – nauczyciel wspomagający
  • mgr Justyna Ziętek - nauczyciel wspomagający.

 

Lp. Klasa

Wychowawca

I a

Renata Urbańczyk

I b

Ewa Urban

II a

Ewa Serweta

III a

Barbara Gurowiec

III b

Katarzyna Feliszewska

IV a

Monika Niedbał

IV b

Katarzyna Kobiałka

IV c

Marek Zawadzki

V a

Agata Psonka

10 

V b

Joanna Kocjan

11 

VI a

Anna Studentkowska - Tokarska

12 

VI b

Tatiana Kusaj

13 

VII a

Beata Dzierżanowska - Kukuła

14 

VII b

Renata Lebiocka

15 

2a G

Marcin Gala

 16

2b G

Anna Kucharczak

17

3a G

Maria Śliż

18 

3b G

Joanna Lipińska

 

Dobra Szkoła

Kalendarz wydarzeń

Dzwonki

1

08 00 - 08 45

2

08 50 - 09 35

3

09 40 - 10 25

4

10 30 - 11 15

5

11 30 - 12 15

6

12 30 - 13 15

7

13 20  - 14 05

8

14 10 14 55

Klub Wolontariusza

Bezpieczny w sieci

Nowe horyzonty

Fundacja Rosa

Biuletym - BIP

Licznik odwiedzin

1316758
DzisiajDzisiaj486
WczorajWczoraj495
Ten tydzieńTen tydzień3621
Ten miesiącTen miesiąc11266
WszystkieWszystkie1316758

Logowanie