Szkoła Podstawowa nr 1
w Mierzęcicach

Wizyta przedszkolaków – przyszłych pierwszaków!

IMG 0736  21 czerwca 2022 r. gościliśmy w murach naszej szkoły przedszkolaków z Przedszkola Publicznego w Mierzęcicach. Na wstępie pani dyrektor Paulina Niegowska, powitała wszystkich serdecznymi słowami. Następnie, aby umilić dzieciom czas, starsi koledzy i koleżanki – uczniowie klas I - III zaprezentowali krótki program artystyczny. Były tańce, piosenki i wiersze. Występy były bardzo entuzjastycznie odebrane przez młodych widzów. Dzieci z podziwem oglądały występy naszych uczniów, a nasi uczniowie z dumą prezentowali swoje talenty.

  Ponadto, nasi goście mogli zobaczyć jak wygląda szkoła i zapoznać się z nauczycielami. Podczas zwiedzania, dzieci odwiedziły klasy, świetlicę szkolną, salę gimnastyczną, bibliotekę szkolną, a nawet gabinet Pani dyrektor. Na pamiątkę wizyty w naszej szkole, dzieci otrzymały małe upominki.

  Cieszymy się, że przedszkolaki, które już po wakacjach będą uczniami naszej szkoły, tak licznie do nas przybyły i mogliśmy poznać się wzajemnie. Już we wrześniu spotkamy się znowu...

„Za niedługo zaczniecie chodzić do tej szkoły.

Niech czas, który w niej spędzicie, będzie zawsze wesoły!”

 

 

* * * * * *