Szkoła Podstawowa nr 1
w Mierzęcicach

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W MIERZĘCICACH

IMG 20240621 111506  Nauka to podróż, która trwa przez całe życie. Dla otwartych umysłów świat jest pełen pytań, na które warto poznać odpowiedzi.

  Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w Szkole Podstawowej nr 1 w Mierzęcicach to kolejny zamknięty etap edukacyjnej podróży. Słowa uznania dla uczniów za ich wysiłek i zaangażowanie w zgłębianie tajników wiedzy, zdobywanie nowych umiejętności,  sukcesów wielkich i małych skierowała do uczniów dyrektor szkoły – Pani Paulina Niegowska. 

  Gratulacje  uzyskania przez uczniów wysokich wyników w nauce złożył Wójt Gminy Mierzęcice – Pan Grzegorz Podlejski, który swą obecnością uświetnił tę wyjątkową uroczystość.

  Zakończenie roku szkolnego i pożegnanie absolwentów to czas wzruszeń i refleksji nad tym co było i co nadejdzie. Słowa wdzięczności i podziękowania przyjęli także nauczyciele i rodzice uczniów oraz wszyscy pracownicy szkoły.  W radosnym oczekiwaniu na rozpoczynające się wakacje wyśpiewano i wytańczono radosny entuzjazm, że „tyle było dni, do utraty sił, do utraty tchu, tyle było chwil” , ale teraz „ ważne są tylko te dni,  których jeszcze nie znamy”,  bo  „aleją gwiazd aleją gwiazd biegniemy…”

Link do galerii zdjęć:

 

* * * * * *