Szkoła Podstawowa nr 1 w Mierzęcicach
plenfrdeitru

Ostatnie działania:

UWAGA! - wszystkie zdjęcia i filmy są dostępne w zakładce "Galeria": >>>


program pit szkola 728x90

Chcąc udzielić pomocy finansowej naszej szkole kliknij na link: szczegóły


Ostatnie informacje:

Zajęcia profilaktyczne dla młodzieży

Opublikował/a w dniu 24/02/2018, 15:48 .anna_lukas
Dnia 20.02. 2018 w naszej szkole odbyło się spotkanie p. Dariusza Pietrka - psychoterapeuty ze Śląskiego Centrum Profilaktyki z uczniami klas...

Warsztaty tańca irlandzkiego

Opublikował/a w dniu 21/02/2018, 20:17 .Marek Zawadzki
Warsztaty tańca irlandzkiego Z okazji dnia św. Patryka dla chętnych uczniów klas IV-3 Gimnazjum przewidziane są warsztaty tańca irlandzkiego. Odbędą się...

UCZYŃ SZKOŁĘ ZIELONĄ!!!

Opublikował/a w dniu 21/02/2018, 20:12 .Marek Zawadzki
UCZYŃ SZKOŁĘ ZIELONĄ!!! Z okazji dnia św. Patryka, który przypada na dzień 17 marca, osoby chętne mogą przygotować dekoracje związane z Irlandią i...

1% dla szkoły

Opublikował/a w dniu 12/01/2017, 10:59 .Marek Zawadzki
Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie finansowe naszej szkoły -  wpłaty na Radę Rodziców oraz przekazanie 1% podatku poprzez Fundację Rosa. Prosimy o...

Biblioteka czeka...

Opublikował/a w dniu 04/10/2016, 14:22 .Marek Zawadzki
Już wkrótce spotkania przy herbatce podczas jesiennych Wieczorków Literackich. Czekają też ulubione lektury w ukochanej ościennej Gminnej Bibliotece...

Bezpieczna droga do szkoły

Opublikował/a w dniu 24/09/2015, 12:30 .Marek Zawadzki
Przypominamy, że w Szkole Podstawowej nr 1 w Mierzęcicach zatrudniony jest pracownik „STOP”, który dba o bezpieczeństwo dzieci w pobliżu szkoły w...

Informacja dotycząca wjazdu na teren szkolny

Opublikował/a w dniu 02/09/2015, 13:41 .Marek Zawadzki
Mając na względzie bezpieczeństwo uczniów, zgodnie z zaleceniami Inspektora Nadzoru Budowlanego i Inspektora BHP stwierdza się, że od dnia 2.09.2015 roku...


Najnowsze artykuły z życia szkoły:

 • Dzień Języka Ojczystego w Szkole Podstawowej nr 1 w Mierzęcicach

   

  „Mowa nasza, nasz język jest naszym największym skarbem kulturalnym.
  Broniąc go, bronimy samej istoty naszej kultury.”
  J. Iwaszkiewicz

   

  Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego to coroczne święto obchodzone 21 lutego. Zostało ustanowione przez UNESCO 17 listopada 1999 r. Święto ma służyć promocji języka ojczystego oraz uświadomieniu społeczeństwu, jak ważne jest prawidłowe posługiwanie się językiem ojczystym w życiu codziennym.

   

  Jako młode pokolenie powinniśmy szczególnie dbać o jego kultywowanie, wyrażające się właśnie przez dbałość o poprawność językową naszych wypowiedzi i tekstów pisanych. Dlatego Szkoła Podstawowa nr 1 w Mierzęcicach włączyła się bardzo aktywnie w obchody Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego. Samorząd uczniowski i aktyw biblioteczny zorganizowały szereg działań mających za zadanie przypomnieć wszystkim uczniom, jak ważny jest szacunek do języka ojczystego i dbałość o jego przetrwanie.

   

  Do obchodów Dnia Języka Ojczystego zostali włączeni już najmłodsi uczniowie naszej szkoły, którzy podczas uroczystości pasowania na czytelników szkolnej biblioteki, mogli podziwiać piękno polskiej mowy, gdyż specjalnie dla nich starsi koledzy i koleżanki wystawili na scenie przedstawienie teatralne – adaptację znanej i lubianej baśni - „Kopciuszek”.

   

  Poza tym samorząd uczniowski przygotował dla młodszych kolegów i koleżanek quizy, krzyżówki oraz gry i zabawy językowe. Szóstoklasiści Kaja Złocka, Martyna Czapla i Adrian Kowalski  sprawdzali poprawność ojczyzny polszczyzny w klasie drugiej, a siódmoklasistki Paulina Paszewska i Barbara Surowiec w klasach trzecich.  Dzieci poradziły sobie wspaniale i udowodniły, że potrafią ładnie i poprawnie mówić oraz dbać o ojczysta mowę. Dodatkowo w czasie przerw śródlekcyjnych Paweł Jasic i Kacper Budaj przeprowadzili wśród społeczności szkolnej ankietę Czy dobrze znam język polski?

   

  W klasach starszych lekcje języka polskiego obfitowały w zagadki i rebusy językowe. Młodzież zmierzyła się z wieloma językowymi i ortograficznymi pułapkami. Nauczyciele poloniści wyłonili zwycięzców klasowych turniejów językowych. Zostali nimi w poszczególnych klasach:

  1. 4a Oliwia Klusa
  2. 4b Marcel Kołodziej
  3. 4c Artur Dębowiec
  4. 5a Karolina Kozieł
  5. 5b Oliwia Błaszczyk
  6. 6a Przemysław Głowacki
  7. 6b Kaja Złocka
  8. 7a Wiktoria Cebula
  9. 7b Wiktoria Burczyk
  10. 2aG Patrycja Madej, Igor Krzemyk, Bartosz Urbańczyk
  11. 2bG Magdalena Lebiocka
  12. 3bG Anna Wojdas, Noemi Polewiak

  O poprawności językowej i o tym, że należy szanować i  kochać ojczystą mowę mówili nie tylko poloniści, ale także panie bibliotekarki z Gminnej Biblioteki Publicznej w Mierzęcicach zaproszone na lekcje języka polskiego i wspierające naszą szkolną akcję. Uczniom zaprezentowano cykl poradników językowych, m.in. Złap byka za rogi,  Gimnastyka dla języka czy Wierszyki łamiące języki i zaproszono do systematycznego i częstego odwiedzania biblioteki.

   

  Biblioteka szkolna przygotowała Kącik Językowy, gdzie oprócz wierszy i ciekawostek o języku polskim, zorganizowano wystawkę prezentującą słowniki, które pomagają wzbogacać słownictwo, a także dbać o kulturę słowa. Znalazły się tam m.in. słowniki języka polskiego, słowniki poprawnej polszczyzny, słowniki frazeologiczne, słowniki synonimów czy antonimów. Oprócz tego chętni uczniowie i pracownicy szkoły mogli się zmierzyć z łamańcami językowymi - wierszykami przepełnionymi trudnymi do wyartykułowania słowami. Były one dużym wyzwaniem, ale również okazją do wspólnej zabawy i uśmiechu.

   

  A w czwartek 22 lutego miłośnicy literatury spotkali się w ramach organizowanych cyklicznie wieczorków literackich, by w miłej, luźnej atmosferze, przy blasku świec i słodkim poczęstunku, wspólnie poczytać poezję i słowami polskich pisarzy jeszcze raz uczcić Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego.

   

  -------------------------------------------------------

   
 • Dnia 20.02. 2018 w naszej szkole odbyło się spotkanie p. Dariusza Pietrka - psychoterapeuty ze Śląskiego Centrum Profilaktyki z uczniami klas gimnazjalnych. Podczas spotkania poruszano tematykę uzależnień od urządzeń elektronicznych, narkotyków oraz alkoholu. Prelekcja dotyczyła również zagadnień związanych z dorastaniem młodego człowieka, funkcjonowania w rodzinie oraz w grupie rówieśniczej. Wykład wzbogacany był o prezentację dotyczącą statystyk uzależnień. Na koniec spotkania uczniowie mieli możliwość zadawania pytań, na które uzyskiwali wyczerpujące odpowiedzi.

  20180220 115914 20180220 115927 20180220 115951 

   
 • Pasowanie na czytelnika

  My, uczniowie pierwszej klasy
  uroczyście przyrzekamy,
  Że będziemy książki kochać,
  krzywdy zrobić im nie damy.
  I wskazówek, i rad książek
  będziemy słuchać z uwagą.
  Obowiązki czytelnika
  traktować z wielką powagą!
  Przyrzekamy!

   

  21 lutego 2018 r. uczniowie klas pierwszych złożyli uroczystą obietnicę, że będą książki kochać i szanować. Następnie przyjęli z rąk pani dyrektor Pauliny Niegowskiej symboliczne dyplomy pasowania na czytelnika i życzenia wielu mile spędzonych chwil w towarzystwie książkowych bohaterów.

  Ale zanim to nastąpiło, obejrzeli specjalnie dla nich przygotowane przedstawienie teatralne w wykonaniu członków szkolnego Aktywu Bibliotecznego i Koła Bibliotecznego, zatytułowane „Kopciuszek”. Adaptacja teatralna znanej i lubianej baśni, w wykonaniu starszych kolegów i koleżanek, wywołała wiele uśmiechów na twarzach widzów. Aktorzy spisali się doskonale, a ich kostiumy, jak również świetnie dobrana muzyka i piosenki w wykonaniu szkolnego chóru, uzupełniały całość i stanowiły ozdobę przedstawienia.

  Pierwszoklasiści już dali się poznać jako oddani czytelnicy i mamy nadzieję, że nadal będą stałymi bywalcami szkolnej biblioteki, a ich zapał w poznawaniu świata i czerpania wiedzy z książek nigdy nie przeminie.

   

  ---------------------------------------------------

   

Czytaj więcej 


Klub Wolontariusza

 • Pomóż i Ty

  Na przełomie września i października 2017 r. członkowie Klubu Wolontariusza działającego przy bibliotece Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Mierzęcicach, przeprowadzili akcję charytatywną przy współpracy z Fundacją na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych POMÓŻ i TY. Wśród uczniów i pracowników szkoły rozprowadzono nadesłane przez Fundację cegiełki – zakładki do książek i kalendarzyki. Całkowity dochód z akcji wyniósł 188 zł i został w całości przelany na konto Fundacji dn. 6.10.2017r.

  W październiku 2017 r. członkowie Klubu Wolontariusza działającego przy bibliotece Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Mierzęcicach, przeprowadzili akcję charytatywną przy współpracy z Wydawnictwem Artystów Malujących ustami i nogami AMUN. Wśród uczniów i pracowników szkoły rozprowadzono nadesłane przez Wydawnictwo kartki świąteczne – pakiet o wartości 39,90 zł. Całkowity dochód z akcji został w całości przelany na konto Wydawnictwa dn. 25.10.2017r.

  W dniach 8 – 22.11.2017 r. członkowie Klubu Wolontariusza działającego przy bibliotece Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Mierzęcicach, przeprowadzili akcję charytatywną przy współpracy z Fundacją na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych POMÓŻ i TY. Wśród uczniów i pracowników szkoły rozprowadzono nadesłane przez Fundację cegiełki – zakładki do książek i kalendarzyki. Całkowity dochód z akcji wyniósł 153 zł i został w całości przelany na konto Fundacji dn. 22.11.2017r.

  Na przełomie listopada i grudnia 2017 r. członkowie Klubu Wolontariusza działającego przy bibliotece Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Mierzęcicach, przeprowadzili akcję charytatywną przy współpracy ze Stowarzyszeniem Sursum Corda. Wśród uczniów i pracowników szkoły rozprowadzono nadesłane przez Stowarzyszenie „Świąteczne Kartki Dobroczynne – pakiet 45 szt. Całkowity dochód z akcji w kwocie 88 zł został w całości przelany na konto Wydawnictwa
  dn. 14.12.2017r.

   
 • Gramy dla zwierząt

  Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Mierzęcicach przystąpili do Ogólnopolskiej Akcji Gramy Dla Zwierząt zorganizowanej przez Fundację Centaurus

  Zadajemy sobie często pytanie dlaczego zwierzęta potrzebują pomocy?

  Gdzie empatia i współczucie ludzi? My uczniowie chcemy wierzyć w dobroć ludzkich serc. Wiele zwierząt trafiło pod opiekę Centaurusa, kiedy się zestarzały i nie mogły już pełnić służby wobec człowieka.

  Pamiętajmy o tym, że starość dopadnie każdego z nas, choć na dzień dzisiejszy wydaje się nam taka odległa. Powinniśmy w swojej dobroci serca pamiętać nie tylko o ludziach, ale również o zwierzętach.

   

   

   

   

   

  Co Ty Drogi Uczniu Możesz Dzisiaj Zrobić?

  • Bądź odpowiedzialnym opiekunem zwierząt, pomyśl dwa razy zanim zaopiekujesz się zwierzakiem. 
  • Nie przechodź obojętnie obok krzywdy zwierząt
  •  Włącz się w pomoc zwierzakom! Twoja złotówka może im pomóc!

  Dziękujemy za Twoje zaangażowanie Drogi uczniu.

  Dziękujemy również rodzicom, którzy nas zechcą wesprzeć w naszej akcji.

   
 • Już niebawem w naszej szkole rusza Klub Wolontariusza!

  1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Mierzęcicach ogłasza konkurs na LOGO wolontariatu.

   

  REGULAMIN

  1. ORGANIZATOR I PRZEDMIOT KONKURSU
   1. Szkoła Podstawowa Nr. 1 w Mierzęcicach zwana dalej Organizatorem, ogłasza konkurs na LOGO wolontariatu.
   2. Celem konkursu jest uzyskanie oryginalnego projektu LOGA WOLONTARIATU, które stanie się oficjalną identyfikacją graficzną i będzie przeznaczony do celów popularyzatorskich, reklamowych, korespondencyjnych i identyfikacyjnych. W szczególności umieszczony będzie na:

  plakatach, ulotkach

  nośnikach elektronicznych i w grafice internetowej

   

  1. UCZESTNICY KONKURSU
   1. Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń szkoły.
   2. Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne ze zrzeczeniem się praw autorskich na rzecz Szkoły Podstawowej Nr. 1 w Mierzęcicach
   3. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją warunków konkursu.
  2. WARUNKI UCZESTNICTWA
   1. Prace można wykonać ręcznie lub korzystać z technik komputerowych.
   2. Projekty konkursowe muszą spełniać następujące warunki:
  • na formacie A4 należy przedstawić znak mieszczący się w polu 15cmx15cm,
  • w swej treści projekt nie może zawierać elementów obraźliwych, 
  1. Logo winno charakteryzować się następującymi cechami:
  • być czytelne i łatwe do zapamiętania,
  • być łatwo identyfikowane z naszą szkołą i wolontariatem.
  • wzbudzać pozytywne emocje,
  1. Logo może składać się:
  • tylko z logotypu (stylizacji literowej)
  • tylko z elementu graficznego będącego symbolem
  • lub też zawierać połączenie obu tych elementów.

  Logo może być zaprezentowane w formie papierowej lub wersji elektronicznej

   

  Prace należy składać do dnia 12.12.2016r. w gabinecie pedagoga szkolnego.

  Spośród prac konkursowych zostanie wybrana najlepsza wyłoniona przez komisję.

  Prace konkursowe, nie spełniające wymagań, o których mowa w regulaminie konkursu, nie będą podlegały ocenie Komisji Konkursowej.

  Prace dostarczone po terminie nie będą oceniane.

  Organizator nie zwraca prac.

   Oceny prac dokona 5-osobowa komisja konkursowa w składzie: opiekunowie  pani dyrektor Bożena Jach, Marek Zawadzki, Beata Fryc, Beata Kukuła Dzierżanowska , Ewa Urban, Agata Psonka dwóch przedstawicieli Koła Wolontariatu.

  1.  Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę.  Zwycięski projekt stanie się oficjalnym logo Szkolnego Koła Wolontariatu.

   

  Znalezione obrazy dla zapytania pomoc dzieciom

  Wolontariat - to bezpłatne, świadome i dobrowolne działanie na rzecz innych.

  Okres nauki w szkole wydaje się być najwłaściwszy do kreowania postaw altruistycznych. Młodych ludzi cechuje bowiem poczucie wspólnoty. Są oni skłonni akceptować te same normy i zasady, wykazywać otwartość i ciekawość świata. Wolontariat odciska swoje dobroczynne piętno we wszystkich dziedzinach życia, jest jedyną w swoim rodzaju formą kształcenia.

  1. Wolontariusz - osoba pracująca na zasadzie wolontariatu. Wolontariuszem może być każdy i działać we wszelkiej dziedzinie życia społecznego; tam, gdzie taka pomoc jest potrzebna.
  2. Klub Wolontariusza jest inicjatywą skierowaną do uczniów naszej szkoły, którzy chcą służyć najbardziej potrzebującym, reagować czynnie na potrzeby innych oraz wspomagać różnego typu inicjatywy charytatywne, kulturalne i ewangelizacyjne.

  Cele i sposoby działania

  1. Celem wolontariatu jest zapoznanie uczniów z ideą wolontariatu, zaangażowanie ludzi młodych do czynnej, dobrowolnej i bezinteresownej pomocy innym.
  2. Rozwijanie postawy życzliwości, zaangażowania, otwartości i wrażliwości na potrzeby innych.
  3. Działanie w obszarze pomocy koleżeńskiej oraz życia społecznego i środowiska naturalnego.
  4. Wypracowanie systemu włączania młodzieży do bezinteresownych działań, wykorzystanie ich umiejętności i zapału w pracach na rzecz szkoły oraz środowisk oczekujących pomocy.
  5. Wspieranie ciekawych inicjatyw młodzieży szkolnej.
  6. Promocja idei wolontariatu w szkole.

   Korzyści dla uczniów działających w Szkolnym Klubie Wolontariatu

  1. Nowa, atrakcyjna forma spędzenia czasu.
  2. Okazja do rozwoju swojej osobowości, poznawania siebie, swoich słabych i mocnych stron w trudnych sytuacjach.
  3. Możliwość kształtowania różnorodnych umiejętności związanych z realizacją powierzonych zadań.
  4. Okazja do podniesienia poczucia kompetencji i samooceny oraz sprawdzenia siebie w różnorodnych rolach i sytuacjach życiowych.
   

Czytaj więcej 


Projekt Unijny:

Projekt pn. ''Moja szkoła Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Mierzęcicach Moją Szansą''

logo3

 • Biorobotyka

  20841817 1435946099776226 7673924621199318998 n

  W dniu 25 września uczniowie klas gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 1 w Mierzęcicach wzięli udział w cyklu interaktywnych wykładów p

  od wspólnym tytułem "Biorobotyka" w ramach projektu  pn. "Moja szkoła Gimnazjum im. C. Miłosza w Mierzęcicach moją szansą" realizowanego od października 2016 r. Projekt ten  jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

  Tematyka wykładów dotyczyła m.in. prezentacji działania robota chirurgicznego, zastosowania polimerów w medycynie oraz konstruowania egzoszkieletu, implantów i protez z wykorzystaniem techniki druku 3D. Seans obejmował trzy wykłady: Robot chirurgiczny w akcji, Polimery w medycynie oraz Ucho 3D? Czemu nie?

  Uczniowie z dużym zaciekawieniem obejrzeli przygotowane dla nich eksperymenty i pokazy. Mieli również okazję wcielić się w rolę chirurga i wziąć udział w sekcji serca.

  Opiekunami na wycieczce były panie: Anna Łukasik, Katarzyna Kobiałka oraz Ewa Kocot.

    

   

  logo3

   

   
 • Wyjazd na Uniwersytet Śląski do Katowic

  logo3

  W dniu 10 marca 2017 roku uczestnicy projektu pn. ''Moja szkoła Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Mierzęcicach Moją Szansą'' realizowanego w naszej szkole, wraz z opiekunami wycieczki: Paniami: Joanną Krawczyk, Eweliną Kowalską,  Anną Gurowiec oraz  Barbarą Gryczką, mieli możliwość wzięcia udziału w doświadczeniach fizyczno-biologicznych, prowadzonych w Instytutucie Fizyki, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Oprócz tego mogliśmy także posłuchać wykładów na Wydziale Biologii I Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Na pokazach z fizyki nasi uczniowie wykonywali różne doświadczenia fizyczne m.in. doświadczenia z optyki, elektryki oraz obserwowaliśmy, jak zmienia się ruch jednostajnie przyspieszony pod wpływem odważników. Pokazy biologiczne, rozpoczęły się ciekawym wykładem na temat ,,Badanie organizmów pod mikroskopem akustycznym i elektronowym’’. Następnie oglądaliśmy różne preparaty pod mikroskopami. Po podzieleniu się na dwie grupy, poszliśmy do laboratorium oglądać cukier i skorupkę jajka pod mikroskopem akustycznym. Uczniowie byli zachwyceni doświadczeniami, które mogli zobaczyć oraz sami spróbować wykonać.  Dzięki temu poszerzyliśmy swoją wiedzę na temat zagadnień fizycznych oraz biologicznych.

  Natalia Kyrcz, Kinga Kwapich

   
 • Wizyta w Muzeum Historii Komputerów i Informatyki

   Galeria: od MHK

  logo3

  Odwiedziliśmy wyjątkowe, bo jedyne w Polsce, Muzeum Historii Komputerów i Informatyki w Katowicach. Uczniowie przez około dwie godziny poznawali historię komputerów, ich budowę oraz oprogramowanie. Mogli również usiąść przed bardzo popularnymi w latach 90 komputerami (Commodore, Atari, IBM) i zagrać w ulubione gry komputerowe.

  Podczas zwiedzania odbyliśmy podróż w czasie - o ponad 40 lat w przeszłość. 40 lat, wydaje się być okresem krótkim, jednak w informatyce to okres, w którym dokonał się niesamowity postęp technologiczny.

  Na początku pobytu w muzeum uczniowie wysłuchali wykładu na temat historii informatyki. Dzięki temu mogli "dotknąć" bitów i bajtów oraz przekonać się, że smartfon, a właściwie jego procesor kiedyś był olbrzymią szafą, do której transportu trzeba było pracy kilku ludzi i samochodu dostawczego, a poza tym nie dał się zmieścić na dłoni.

  Podczas wykładu przypomniano uczniom w jaki sposób liczy komputer a w jaki człowiek, czyli przypominano systemy binarny i dziesiątkowy.

  W informatyce za pierwszy komputer uważa się  maszynę z 1942 roku o nazwie Eniac, ponieważ zastosowano w niej wyłącznie elementy elektryczne. Ciekawe i nieprawdopodobne wydaje się to, że ważyła ona 30 ton i składała się z 18 000 lamp elektronowych. Była jednak bardzo awaryjna.

  Widzieliśmy również  przeróżne nośniki danych: dyskietki oraz taśmy perforowane i taśmy magnetyczne. Najprzyjemniejsze jednak dla uczniów okazały się same eksponaty muzeum, bo mogli ich dotknąć, obejrzeć dokładnie, a przede wszystkim użyć do ulubionej przez nich czynności, czyli grania w gry komputerowe.

  Wizyta w muzeum okazała się ciekawym, przyjemnym i pouczającym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Może jeszcze kiedyś uda nam się tam pojechać?

   

Czytaj więcejWitamy!

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Mierzęcicach jest placówką publiczną. Urząd dyrektora sprawuje mgr Paulina Niegowska.

Procesem dydaktyczno - wychowawczym kieruje wykwalifikowana kadra nauczycielska, dbająca o harmonijny rozwój każdego dziecka.

Szkoła uczy, wychowuje ....


 Czytaj więcej

Dobra Szkoła

Kalendarz wydarzeń

Dzwonki

1

08 00 - 08 45

2

08 50 - 09 35

3

09 40 - 10 25

4

10 30 - 11 15

5

11 30 - 12 15

6

12 30 - 13 15

7

13 20  - 14 05

8

14 10 14 55

Klub Wolontariusza

Bezpieczny w sieci

Nowe horyzonty

Fundacja Rosa

Biuletym - BIP

Skontaktuj się z nami:

footerfacebookicon footerrssicon  footertwittericon

Licznik odwiedzin

1316760
DzisiajDzisiaj488
WczorajWczoraj495
Ten tydzieńTen tydzień3623
Ten miesiącTen miesiąc11268
WszystkieWszystkie1316760

Logowanie