Rowerzyści z SP 1 Mierzęcice mistrzami rejonu

1 (5)  28 kwietnia 2023 r. uczniowie naszej szkoły rywalizowali w rejonowym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym w dwóch kategoriach wiekowych. Zawody składały się z czterech konkurencji. Każdy z uczestników musiał napisać dwa testy z przepisów ruchu drogowego, następnie zmierzyć się z rowerowym torem przeszkód oraz miasteczkiem ruchu drogowego, cała drużyna wykonywała zadanie z pierwszej pomocy przedmedycznej. Nasi reprezentanci okazali się najlepsi w obu kategoriach wiekowych drużynowo. Dodatkowo Szymon Knop został mistrzem rejonu indywidualnie w kategorii starszej, a Hubert Kamiński wicemistrzem w kategorii młodszej. Obie nasze drużyny awansowały do zawodów wojewódzkich, które 13.05 maja odbędą się w Kroczycach. Gratulujemy i trzymamy kciuki.

Drużyna młodsza w składzie:

1. Adam Jabłoński
  2. Hubert Kamiński
  3. Natalia Pływacz
  4. Anna Wielgus

Drużyna starsza w składzie:

1. Szymon Knop
  2. Oliwier Kamiński