Poczta świąteczna.

Jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole zorganizowana była poczta świąteczna. W tym roku dziewczynki z Aktywu Bibliotecznego z kl. 5b przygotowały piękną skrzynkę na kartki świąteczne i wraz z uczennicami kl. 4a rozpropagowały akcję w całej szkole.  Uczniowie mogli sami zrobić kartkę świąteczną, którą chcieli komuś podarować lub zakupić ją w bibliotece z Wydawnictwa AMUN, które wspiera Artystów Malujących Ustami i Nogami lub Sursum Corda, które poprzez swoje kartki dobroczynne wspiera leczenie i rehabilitację chorych i niepełnosprawnych dzieci. Zainteresowanie tymi kartkami było bardzo duże, tak więc zostały wysprzedane co do jednej. Chętni uczniowie wrzucali kartki do wspomnianej skrzynki, a w ostatnim dniu przed Świętami poczta została dostarczona adresatom. Było przy tym dużo zabawy i ekscytacji. Obdarowani byli bardzo zadowoleni.  Jak co roku poczta świąteczna cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem i będzie powtórzona za rok.

Oprac. bibliotekarz: Ewa Kocot