Lab pszysz

Kwiecień w Laboratorium Przyszłości w SP 1 Mierzęcice

Kwiecień w laboratoryjnej kuchni to czas świąteczny nie zabrakło więc wypieków w postaci babeczek i ciasteczek. Uczniowie przygotowywali również smaczne i zdrowe kanapki, tosty, hot dogi. Starsi uczniowie smażyli gofry, których zapach rozchodził się po całej szkole.

Grupy informatyczne pogłębiały swoją wiedzę dotyczącą projektowania z wykorzystaniem drukarki 3D. Powstały również kolejne prace z wykorzystaniem długopisów 3D.

Podczas akademii kolejny raz znalazł zastosowanie sprzęt oświetleniowy i fotograficzny, który pozwolił na uwiecznienie wielu pięknych wspomnień.

Po kilku miesiącach pracy możemy śmiało powiedzieć, że dokonaliśmy świetnego wyboru sprzętu, z którego uczniowie bardzo chętnie korzystają zyskując wiele nowych, przydatnych w życiu codziennym i nie tylko umiejętności.