Piłkarze z SP 1 Mierzęcice na podium zawodów rejonowych

18 maja 2023r. chłopcy z klas 8 wzięli udział w kolejnym etapie rozgrywek w piłce nożnej. Zawody rejonowe zostały rozegrane w Sączowie. Wzięły w nich udział najlepsze zespoły z powiatów będzińskiego i dąbrowskiego wyłonione na poprzednich etapach. Nasza drużyna w składzie: Oliwier Kamiński, Kuba Łazarski, Krzysztof Gryta, Hubert Miara, Mateusz Bara, Bartek Paszewski, Kuba Bystrzycki, Kuba Szecel, Dominik Burczyk po bardzo wyrównanej rywalizacji zajęła trzecie miejsce w rejonie co należy uznać za świetny wynik, jeden z najlepszych w wieloletniej historii szkoły. Szkoda tylko, że zawody odbywały się w bardzo trudnych warunkach, przy ulewnym deszczu, który popsuł sportowe widowisko. Chłopakom kolejny raz dziękujemy za piękną walkę i gratulujemy świetnej sportowej postawy.