„Kraków bez granic – wspólna przygoda klas 7a, 7b i 8a z uczniami z Cypru”
Po zwiedzeniu centrum grupa udała się ulicą Grodzką w kierunku Wawelu, jednego z najważniejszych miejsc w historii Polski. Następnie uczestnicy spacerowali wzdłuż Bulwarów Wiślanych, podziwiając widoki na Wisłę i panoramę miasta.
Kolejnym etapem wycieczki był Kazimierz – historyczna dzielnica Krakowa, znana z bogatej kultury żydowskiej, pięknej architektury i wyjątkowego klimatu, który przyciąga turystów z całego świata. Uczniowie mieli okazję poznać historię tego miejsca oraz poczuć jego niepowtarzalną atmosferę.
Na zakończenie zaplanowano czas wolny, podczas którego uczestnicy mogli zrobić pamiątkowe zdjęcia oraz spędzić czas w międzynarodowym towarzystwie.
Wycieczka była nie tylko ciekawą lekcją historii i kultury, ale także doskonałą okazją do integracji uczniów z Polski i Cypru. Wspólnie spędzony czas na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.