ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA W dniu 27 listopada w naszej szkole odbyła się Andrzejkowa Dyskoteka. Uczniowie klas 4-8 mieli okazję potańczyć i pobawić się na dużej sali gimnastycznej. Jaki był tego efekt? - zobaczcie sami! Samorząd Uczniowski * * * * * *