Andrzejkowe wróżby

20211129 082008  W ostatnie dni listopada dzieci z klas  I-III mogły poznać swoją przyszłość, gdyż w tych dniach świętowane były Andrzejki. Sale lekcyjne, które każdego dnia służą do nauki i zabawy, zamieniły się w tajemnicze miejsca pełne wróżb. Nie zabrakło  ustawiania bucików, przekłuwania serduszek z imionami, wróżenia za pomocą wirującej butelki. Dzieci mogły dowiedzieć się również jaki zawód będą wykonywały w przyszłości. Okazało się, że nasi najmłodsi uczniowie zostaną kiedyś lekarzami, piłkarzami, policjantami, piosenkarzami. Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy skocznej muzyce. Andrzejkową atmosferę dopełniały także kolorowe stroje. Jak każde ważne wydarzenie w naszej szkole to także zostało uwiecznione na zdjęciach, choć w trochę inny, zabawny sposób. Za pomocą wąsów, okularów czy kapeluszy uczniowie mogli nieco zmienić swój wygląd, a pamiątkowe fotografie zyskały niezwykłość.

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych.

Wszystkie zdjęcia są dostępne w galerii >>>