logo erasmus

Zaprojektowanie koszulek - przeciwdziałanie agresji szkolnej

Logo Tab  Kolejne zadanie z projektu TAB Together Against Bullying zrealizowane! Jeszcze przed feriami prosiliśmy uczniów o zaprojektowanie koszulek i toreb, których celem było przeciwdziałanie agresji szkolnej. Tym razem należało na pracy umieścić napis „Don`t be bully. Be my buddy!”. Zadanie najbardziej przypadło do gustu uczniom piątych klas, ponieważ to oni wykonali wszystkie zgłoszone do konkursu prace. Spośród nich wybraliśmy 1 najładniejszą koszulkę i 1 najładniejszą torbę. Najciekawszą koszulkę zrobiła: Nikola Czapla, zaś najładniejszą torbę  Ania Kyrcz. Obie dziewczynki to uczennice klasy 5b. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. W kwietniu zapraszamy na pokaz mody, na którym zaprezentujemy wykonane prace.