Mamy I miejsce !!!

Niezmiernie miło nam poinformować, że uczennica 8a - Zuzanna Jabłońska  zajęła I miejsce w IX Wojewódzkim Konkursie Językowo-Plastycznym organizowanym  przez  V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej.

Tematem tegorocznej edycji było wykonanie plakatu teatralnego do „Balladyny” Juliusza Słowackiego. Jury brało pod uwagę pomysłowość, estetykę, a także poprawność językową wykonanych prac. W efekcie I miejsce zajęły Zuzanna Jabłońska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Mierzęcicach oraz uczennica ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Dąbrowie Górniczej. Cieszymy się tym bardziej, iż wiemy, że Zuza planuje w przyszłości uczyć się w szkole plastycznej i swoje talenty plastyczne prezentowała nam wielokrotnie.

Balladyna plakat