Pasowania nadszedł czas, uczniem będzie każdy z nas.

DSC 3512  Pasowanie na ucznia na stałe wpisało się w kalendarz uroczystości w naszej szkole. Jest to bardzo ważny i wyjątkowy dzień dla pierwszoklasistów, który na długo zapada w ich pamięci.

Uczniowie klasy 1 a i 1 b z przejęciem po raz pierwszy stanęli na szkolnej scenie. Na początku uroczystości dzieci oraz rodziców powitała Pani Dyrektor Paulina Niegowska. Następnie nasi najmłodsi uczniowie z dużą odwagą zaprezentowali swoje talenty aktorskie, taneczne i wokalne. Po części artystycznej przyszedł czas na ślubowanie. Pierwszoklasiści obiecali być wspaniałymi uczniami i dobrymi kolegami.

Po uroczystym ślubowaniu uczniowie zostali pasowani przez Panią Dyrektor symbolicznym ołówkiem. Każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom i przygotowany przez rodziców róg obfitości.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce, siły i wytrwałości w dążeniu do zdobywania wiedzy. Niech droga, którą rozpoczynacie będzie okazją do odkrywania tajemnic nauki oraz zawierania nowych przyjaźni.

Wychowawcy klasy I a oraz I b