Witaj szkoło!

Długo wyczekiwane  wakacje minęły, pozostawiając piękne wspomnienia. Słoneczna pogoda sprzyjała wypoczynkowi, dzięki któremu dzieci z nowymi pokładami energii i sił do nauki, mogły we wrześniu rozpocząć nowy rok szkolny. Pomimo  tego, iż w naszej szkole nie odbyła się uroczysta akademia, uczniowie z uśmiechem na twarzy, pełni zapału i nadziei spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami.

Najmłodszych uczniów naszej szkoły serdecznie powitała Pani Dyrektor Paulina Niegowska oraz wychowawczynie klas pierwszych, życząc spokojnego i pełnego sukcesów roku szkolnego 2021/2022.

Życzymy wszystkim dzieciom, by nauka w szkole była fascynującą przygodą,  rodzicom dużo cierpliwości i spokoju oraz wielu powodów do zadowolenia, a nauczycielom i pracownikom szkoły satysfakcji z wykonywanej pracy i zadowolenia z jej efektów.

„Bogactwem człowieka są uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo”.