Szkoła Podstawowa nr 1 w Mierzęcicach
plenfrdeitru

Polityka prywatności RODO

Wykaz oddziałów i przydział wychowawstw w roku szk. 2020/2021. 

Dyrektor Szkoły - mgr Paulina Niegowska

Wicedyrektor Szkoły - mgr Beata Fryc

Nauczyciele i przedmioty nauczania 2020/2021:

  1. Geografia - mgr Robert Białek, mgr Monika Latos
  2. Chemia, biologia - mgr Anna Baprowska
  3. Fizyka - mgr Joanna Krawczyk, mgr Paulina Niegowska 
  4. WOS - mgr Katarzyna Kobiałka,
  5. Informatyka –  mgr Marek Zawadzki, mgr Anna Łukasik
  6. Wczesnoszkolna - mgr Ewa Serweta, mgr Renata Urbańczyk, mgr Ewa Urban, mgr Katarzyna Feliszewska, mgr Barbara Gurowiec, mgr Justyna Ziętek
  7. Język niemiecki – mgr Katarzyna Łozińska - Jach, mgr Monika Naglik
  8. Religia –  mgr Katarzyna Dyszy, ks. Rafał Kordaszewski
  9. Pedagog szkolny - mgr Joanna Lipińska, mgr Justyna Kacperczyk
  10. Matematyka –  mgr Renata  Lebiocka, mgr Joanna Krawczyk, mgr Anna Łukasik
  11. Technika, wf  – mgr Anna Studentkowska - Tokarska, mgr Marcin Gala
  12. Plastyka – mgr Barbara Gryczka
  13. Język polski - mgr Beata Dzierżanowska-Kukuła, mgr Agata Psonka, mgr Katarzyna Kobiałka, mgr Marcin Gala
  14. Biblioteka - mgr Agata Psonka, mgr Ewa Kocot
  15. Muzyka, wczesnoszkolna – mgr Barbara Gurowiec, mgr Barbata Gryczka
  16. Historia - mgr Tatiana Kusaj, mgr Katarzyna Kobiałka
  17. Przyroda - mgr Tatiana Kusaj, mgr Monika Latos
  18. J. angielski - mgr Joanna Wołowiec, mgr Maria Śliż, mgr Justyna Kacperczyk, mgr Justyna Kacperczyk
  19. W - f - mgr Anna Kucharczak, mgr Anna Studentkowska - Tokarska, mgr Marek Zawadzki

Pozostałe zajęcia prowadzone przez nauczycieli:

  1. Rewalidacja - mgr Katarzyna Kobiałka, mgr Ewa Urban, mgr Justyna Kacperczyk, mgr Justyna Ziętek
  2. EDB - mgr Joanna Lipińska
  3. Obowiązki logopedy - mgr Beata Fryc
  4. Doradca zawodowy - mgr Aneta Tarczewska
  5. WOS - mgr Anna Kucharczak
  6. WDŻ - mgr Anna Baprowska, mgr Tatiana Kusaj
  7. Nauczyciel wspomagający - mgr Barbara Gryczka, mgr Justyna Kacperczyk, Katarzyna Kobiałka

Na świetlicy opiekę nad dziećmi będą sprawować:

  • mgr Beata Fryc, mgr Anna Brdak - Krupa, mgr Aneta Tarczewska, mgr Robert Białek
  • mgr Justyna Kacperczyk – nauczyciel wspomagający
  • mgr Justyna Ziętek - nauczyciel wspomagający.

 

Lp. Klasa

Wychowawca

1

I a

Ewa Urban

2

I b

Renata Urbańczyk

3

II a

Ewa Serweta

4

II b

Justyna Ziętek

5

III a

Barbara Gurowiec

6 III b

Katarzyna Feliszewska

7

IV a

 Marcin Gala

IV b

 Tetiana Kusaj

9

Beata Dzierżanowska - Kukuła

10

VI a

 Joanna Krawczyk

11

VI b

 Anna Łukasik

12

VI c

Maria Śliż

13 VII a

Monika Latos

14

VII b

Katarzyna Kobiałka

15

VII c

Marek Zawadzki

16

VIII a

Agata Psonka

 17

VIII b

Joanna Wołowiec

Biuletym - BIP

Program Erasmus+

Erazmus

Kalendarz wydarzeń

Dzwonki

1

07 50 - 08 35

2

08 40 - 09 25

3

09 30 - 10 15

4

10 20 - 11 05

5

11 20 - 12 05

6

12 20 - 13 05

7

13 20  - 14 05

8

14 10 14 55

Klub Wolontariusza

Nauka słówek

logo instaling

Deutsch plus

logo deutsch plus

Nowe horyzonty

Licznik odwiedzin

2104334
DzisiajDzisiaj400
WczorajWczoraj1090
Ten tydzieńTen tydzień9118
Ten miesiącTen miesiąc31302
WszystkieWszystkie2104334

Logowanie