Zakładki oraz prace plastyczne "Wymarzona szkoła bez agresji szkolnej"

erasmus logo Luty i marzec w projekcie TAB (program Erasmus+) upłynęły nam między innymi na wykonywaniu zakładek do książek oraz prac plastycznych. Obydwie akcje miały na celu wzbudzenie wśród uczniów świadomości, że warto dbać o to, by szkoła była miejscem przyjaznym wszystkim uczniom. Uczniowie zaprezentowali swoje wymarzone szkoły na rysunkach, zaś projektując zakładki skupili się na tym, by w sposób symboliczny przedstawić tematykę naszego projektu. 27 osób wykonało zakładki, zaś 14 uczniów pokusiło się o zrobienie prac plastycznych. Doceniamy Wasze zaangażowanie, zwłaszcza że to czasy nauki zdalnej. Dwie najładniejsze zakładki będziemy powielać w drukarni i wręczać je uczniom ze szkół partnerskich w czasie wyjazdów. Najlepsze prace plastyczne trafią zaś do kalendarza, który wspólnie zaprojektujemy z pozostałymi szkołami z projektu, ponadto rysunki zostaną zaprezentowane w książce cyfrowej projektu TAB.