Szkoła Podstawowa nr 1 w Mierzęcicach
plhrendeelmkptrotr

Erasmus YAB

erasmus logo

Konto FB projektu 

Konto eTwinning projektu

TAB Together against bullying

facebook etwinning 1 Erasmus mini

erasmus mini

 Dalej

Glina

 Dalej

 Ulotka >>>

 • Nowe SPORTOWE wyzwanie na wiosnę!
  TAB walk or run


  Logo Tab  Realizując projekt TAB (Together against bullying) w ramach Erasmusa+ mamy świadomość, że w czasie pandemii za dużo czasu spędzacie przed ekranami komputerów.
    Myśląc o pozytywnych zmianach na wiosnę proponujemy Wam wyzwanie SPORTOWE #tabwalkorrun. Chodzi o to, abyście się częściej ruszali i więcej czasu spędzali na świeżym powietrzu.
    A teraz szczegóły:
    W dniach od 26 kwietnia do 9 maja, przez dwa tygodnie, spędź minimum 30 minut dziennie na zewnątrz, spacerując lub biegając. Oczywiście możesz dłużej. Minimalne tempo Twojej aktywności to 1 km w 20 minut. Do wyzwania zapraszamy wszystkich od 1 do 8 klasy.
  Spacer lub bieg zarejestruj w dowolnej aplikacji. Po odbytym treningu zrób zrzut ekranu (na którym widoczne będą: czas, dystans i jeśli to możliwe przebyta trasa). I tak codziennie przez dwa tygodnie, minimum 12 treningów. Tak, tak … liczy się wytrwałość. Oczywiście możecie to robić w towarzystwie rodziców, rodzeństwa czy kogoś bliskiego. Po pierwszym tygodniu połącz zapisane zrzuty ekranu w 1 zdjęcie i prześlij to zdjęcie do wychowawcy. Ponadto zrób podsumowanie i napisz ile łącznie kilometrów przeszedłeś/przebiegłeś i ile minut spędziłeś na świeżym powietrzu.
    To samo zrób po drugim. Uważaj – to akcja fair play – liczy się uczciwa gra! Nie chcemy tutaj wyłonić najszybszych, najbardziej wysportowanych uczniów. Chcemy rozruszać wszystkich, którzy zasiedzieli się w domu, przed komputerem, na kanapie … a może przy lodówce Emotikon buzka?
    Wśród wszystkich uczestników akcji rozlosujemy nagrody. Zatem każdy ma szansę wygrać, jeśli tylko ruszy się, wyjdzie z domu i będzie wytrwały.
    Ile będzie nagród – to zależy jak przekonywujący będziemy w rozmowach ze sponsorami.
    Zapewne na koniec zrobimy podsumowanie, ile zrobiliście kilometrów, ile czasu zdrowo, bo sportowo, spędziliście. Jednak to co najważniejsze dla nas, to by Was zaktywizować, wyrobić nawyk aktywnego spędzania wolnego czasu i pozytywnie nakręcić na ruch.
    Zachęcamy też do udziału nauczycieli. Wasze zdrowie jest także dla nas cenne.
    Jeśli macie konta na portalach społecznościowych, możecie umieszczać relacje z realizacji wyzwania dołączając #tabwalkorrun
    W trakcie Waszego wyzwania będą miały miejsce święta: narodowe i europejskie. 3 maja – Święto Konstytucji 3 Maja, a 9 maja Święto Europy. Możecie i to zaakcentować w relacjach ze swoich spacerów i biegów. Być może uda się także zdobyć nagrodę za najfajniejsze zdjęcie Emotikon buzka. Liczy się pomysłowość Emotikon buzka.


  Maria Śliż – koordynator projektu TAB (Erasmus+)
  Katarzyna Łozińska-Jach – opiekun Szkolnego Samorządu

Biuletym - BIP

Program Erasmus+

Erazmus

Kalendarz wydarzeń

Wirtualna galeria sztuki

Galeria sztuki

Dzwonki

1

07 50 - 08 35

2

08 40 - 09 25

3

09 30 - 10 15

4

10 20 - 11 05

5

11 20 - 12 05

6

12 20 - 13 05

7

13 20  - 14 05

8

14 10 14 55

Klub Wolontariusza

Nauka słówek

logo instaling

Deutsch plus

logo deutsch plus

Nowe horyzonty

Licznik odwiedzin

2402264
DzisiajDzisiaj1286
WczorajWczoraj1944
Ten tydzieńTen tydzień4841
Ten miesiącTen miesiąc32234
WszystkieWszystkie2402264

Logowanie