IV Bieg Erasmusa okazją by poświętować #ERASMUSDAYS

Projekt bez tytułu10   W tym roku, by uczcić program Erasmus+ przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji i włączyliśmy IV Bieg Erasmusa. Nie było łatwo. Imprezę zaplanowaliśmy na 15 października. Udało się pobiec 2 dni później, w sobotę. Dzięki szybkiej akcji p. M. Śliż i J. Wołowiec, które w jeden dzień zorganizowały i uczniów i rodziców. Dzięki pozytywnemu odzewowi ze strony rodziców oraz uczniów udało nam się w sobotę sfinalizować tę akcję. Bieg miał formę zdalną. Mogliśmy go biec w różnych miejscach i łączyć potem nasze wyniki. Dlatego część uczniów biegła u siebie na podwórku, dzielnie obiegając dom dookoła. Dla chcącego nic trudnego! Były i takie osoby, które biegły w Krakowie, Siewierzu i Pawłowicach. Zasada była jedna - drużyna 4-osobowa miała przebiec w sumie 60 minut. Nie wiemy, ile przebiegliśmy z powodu problemów z GPS, ale szacujemy że każda z 6 drużyn przebiegła około 7 kilometrów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom. Jesteście WIELCY!

kilka 1