Szkoła Podstawowa nr 1 w Mierzęcicach
plenfrdeitru

Polityka prywatności RODO

Jesteś kreatywny ? To coś dla Ciebie!!! 

TAB – Together Against Bullying  

  To tytuł naszego nowego projektu Erasmus+. W ramach naszych międzynarodowych działań  zachęcamy Cię do wzięcia udziału w kilku zadaniach zaplanowanych na wrzesień:

  1. Zaprojektowanie LOGO – zdjęcie rysunku wykonanego ręcznie zapisane w formacie jpg lub grafika wykonana na komputerze zapisana w formacie jpg. – Logo musi zawierać nazwę projektu Together Against Bullying oraz skrót TAB. Tematem przewodnim naszego projektu jest zapobieganie agresji szkolnej oraz cyberprzemocy. Należy się odnieść do tematu projektując logo. Koniecznie trzeba umieścić w pracy logo Erasmus+
  2. Nakręcenie krótkiego filmiku (format mp4) – który pokaże bogactwo europejskich języków. Tytuł filmu „Richness of European Languages”
  3. Wykonanie pocztówki lub rysunku: „All different in European Family” - praca ma pokazać, że w Europie, podobnie jak w rodzinie, wszyscy są inni, mimo to tworzą wspólnotę. (Technika dowolna, format A5, kartka z bloku technicznego)
  4. Klasy VI – VIII: wspólnie na godzinach wychowawczych proszę zastanowić się i zgromadzić rzeczy, które przybliżą Polskę innym krajom. Nakręćcie krótkie filmy (mp4), w których opowiecie i pokażecie swoim kolegom z zagranicy parę rzeczy o Koniecznie w języku angielskim. Możecie także dodać do tych filmów napisy.
  • W razie pytań proszę podejść po wyjaśnienia do M. Śliż
  • Terminy oddawania i odsyłania prac 30 września Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - zanim oddacie prace przychodźcie i pytajcie o sugestie. Może trzeba będzie coś poprawić/udoskonalić.
  • !!! Zaangażowanie w prace projektowe będzie brane pod uwagę, przy rekrutacji na wyjazdy do szkół partnerskich.
  • Postaramy się Cię nagrodzić ocenami, punktami z zachowania, a może i coś więcej.
    Czy podoba Ci się w naszej szkole?

Sonda

Biuletym - BIP

Program Erasmus+

Erazmus

Kalendarz wydarzeń

Dzwonki

1

07 50 - 08 35

2

08 40 - 09 25

3

09 30 - 10 15

4

10 20 - 11 05

5

11 20 - 12 05

6

12 20 - 13 05

7

13 20  - 14 05

8

14 10 14 55

Klub Wolontariusza

Nauka słówek

logo instaling

Deutsch plus

logo deutsch plus

Nowe horyzonty

Licznik odwiedzin

2104766
DzisiajDzisiaj832
WczorajWczoraj1090
Ten tydzieńTen tydzień9550
Ten miesiącTen miesiąc31734
WszystkieWszystkie2104766

Logowanie