Konkurs „MAM HOBBY czyli MÓJ SPOSÓB NA NUDĘ”

Cele konkursu:

• Promowanie aktywnych sposobów spędzania czasu wolnego.
  • Zapobieganie uzależnieniom od mediów poprzez ukazanie uczniom wielu dziedzin, w których mogą się wykazać talentem lub osiągnięciami.
  • Popularyzacja różnych dziedzin sportu, kultury, sztuki i nauki.

Warunki udziału w konkursie:

• Uczniowie przygotowują krótki filmik (max. 2 minuty) prezentujący swoje hobby w formie np.:
    • występu artystycznego (np. śpiew, taniec, recytacja, gra na instrumencie)
    • prezentacji zbiorów kolekcjonerskich z krótką charakterystyką
    • omówienia sukcesów sportowych z krótkim opisem danej dziedziny np. zasady gry, sprzęt, strój itp.
    • krótkiego referatu zachęcającego do zainteresowania się daną dziedziną nauki,
  • Uczniowie mogą wystąpić indywidualnie lub z rodzeństwem (jeśli jest uczniem naszej szkoły)
  • Prezentacje nie mogą dotyczyć gier komputerowych i elektronicznych, telewizji, Internetu. Media mogą jednak być ujęte jako jeden ze sposobów pogłębiania innych zainteresowań.
  • Prezentacje nie mogą promować form aktywności, które można uznać za niebezpieczne lub zagrażające zdrowiu.
  • Prace oceni jury w składzie p. dyr. Paulina Niegowska, Justyna Kacperczyk, Monika Latos, Justyna Ziętek.
  • Wyróżnione prezentacje będą zamieszczone na stronie internetowej szkoły.
  • Prezentacje oraz zdjęcie wypełnionej i podpisanej przez rodzica deklaracji (załącznik) należy wysyłać do 7 czerwca na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Deklaracja >>>

2051071