Powiadomienie przekroczenia poziomu informowania (101 – 150 µg/m3) dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu

•  Pobierz wiadomość  ikona PDF

Powiadomienie o ryzyku przekroczenia pyłu zawieszonego PM10 - Alarm smogowy poziom II w dniach 12 - 13.12.2019 r.

•  Pobierz wiadomość  ikona PDF

Regulamin konkursu plastyczno - językowego „Christmas in USA ”

1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 1 w Mierzęcicach.
  2. Konkurs jest dla wszystkich uczniów klas 1-3 i 4-8.

CELE KONKURSU

1. Popularyzacja wiedzy na temat świąt w krajach anglojęzycznych.
  2. Rozwijanie plastycznych talentów uczniów.
  3. Kształtowanie postawy tolerancji i akceptacji wobec innych narodów, ich kultury i języków.
  4. Praktyczne wykorzystanie wiedzy zdobytej na lekcjach.
  5. Zwiększenie motywacji do nauki języków obcych.
  6. Kształtowanie umiejętności korzystania z zasobów internetowych.

1. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalne 1 projekt.
  2. W klasach 4-8 projekty w formie prezentacji multimedialnej.
  3. W klasach 1-3 projekty w formie plakatu: mogą być w pionie lub w poziomie, kolorowe w dowolnym formacie, wykonane dowolną techniką.
  4. Termin zgłaszania plakatów mija 13.12.2018r.
  5. Na odwrocie plakatu powinny znajdować się informacje o autorze (imię i nazwisko, klasa).
  6. Projekty należy złożyć do p. Patrycji Bentkowskiej-Hetmańczyk i p. Joanny Wołowiec.
  7. Oceny prac oraz przyznania nagród dokona Jury konkursu. Będą brane pod uwagę następujące kryteria: oryginalność, estetyka wykonania pracy, sposób przekazu tematu.

NAGRODY

1. Zwycięzcy- Laureaci pierwszych trzech miejsc w konkursie otrzymają dyplomy i nagrody.

Konkurs plastyczny pt. "Choinka Bożonarodzeniowa"

Szkoła Podstawowa nr 1 w Mierzęcicach zaprasza do udziału w gminnym świetlicowym konkursie plastycznym pt. "Choinka Bożonarodzeniowa". Konkurs skierowany jest do uczniów klas I - IV z terenu Gminy Mierzęcice, korzystających ze świetlicy szkolnej. Szczegóły konkursu (regulamin i formularz zgłoszeniowy) dostępne do pobrania poniżej.

Konkurs językowy

„Adventskalender“

II EDYCJA

Serdecznie zapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki do udziału w 2 edycji szkolnego konkursu

„Adventskalender“

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU „ADVENTSKALENDER“

ADRESACI KONKURSU

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów uczących się języka niemieckiego w Szkole Podstawowej nr 1

1. Tadeusza Kościuszki w Mierzęcicach

ZASADY KONKURSU

Zadaniem konkursowym jest wykonanie KALENDARZA ADWENTOWEGO w języku niemieckim, w którym będzie można znaleźć w każdym okienku słówko bądź wyrażenie związane z zimą i ze Świętami Bożego Narodzenia (praca powinna być wykonana

w języku niemieckim)

TERMIN SKŁADANIA PRAC

Prace należy oddać do nauczycieli języka niemieckiego w terminie do 12 grudnia 2019 r.

Na zwycięzców czekają nagrody!

Zapraszamy !!!