Szkoła Podstawowa nr 1 w Mierzęcicach

Pliki Cookies

plhrendeelmkptrotr

Wyniki konkursu „Mam hobby, czyli mój sposób na nudę”

  Konkurs „Mam hobby, czyli mój sposób na nudę” miał na celu stworzenie uczniom naszej szkoły okazji  do pochwalenia się swoimi zainteresowaniami.  Aktywność pozaszkolna, pielęgnowanie własnych pasji i rozwijanie szczególnych zdolności to bardzo dobry sposób nie tylko na nudę, ale także na podniesienie wiary we własne możliwości oraz  radzenie sobie ze stresem.  Wśród uczniów naszej szkoły znajdują się osoby niezwykle kreatywne, ambitne i zdolne.  Z szansy zaprezentowania swojego hobby poprzez uczestnictwo w konkursie skorzystały nieliczne osoby.

  Ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu Bartosza Bąkowskiego  
z klasy Ib jest jazda na quadzie.  Na uwagę zasługuje fakt, że podczas realizacji tego hobby przestrzega zasad bezpieczeństwa, co widać na załączonym filmiku.

BatekBakowski

  Siostry Karolina (IIa) i  Magdalena (Va) Góralczyk nadesłały filmik z pokazem akrobatyczno –tanecznym. Dziewczynki prezentują  niezwykłą sprawność fizyczną
i poczucie rytmu w przygotowanym przez siebie układzie  choreograficznym.

KatolinaMagdaGoralczyk

  Uczennica klasy IIb Alicja Goździewska  systematycznie rozwija swoje zainteresowania muzyczne. W filmiku konkursowym możemy podziwiać  popis jej umiejętność gry na pianinie. Widać, że żmudne ćwiczenia i wytrwałość przynoszą efekty.

AlicjaGozdziewska

  Kolejnej uczestniczce trudno było się zdecydować, co jest jej ulubionym zajęciem. Jadwiga Babik z klasy IIIb zachęca nas w swojej prezentacji do gry na instrumencie, układania puzzli oraz zajęć plastycznych takich jak malowanie czy rysowanie.

JadziaBabik

  Miłośniczką koni okazała się uczennica klasy VB Olga Ferdyn. W starannie przygotowanej prezentacji opowiada nam o swojej pasji, a także dzieli się z nami informacjami i ciekawostkami na temat tych pięknych zwierząt i jazdy konnej.

OlgaFerdyn

  Kolejna utalentowana osoba to Nina Gajewska z klasy Vc. Poprzez swoją prezentację Nina zaprasza nas do świata swojej twórczości. Możemy podziwiać rysunki, szkice, a także …  przepiękne kwiaty, gdyż jej drugą pasją jest ogrodnictwo.

NinaGajewska

  Uczennicy klasy VIa Justynie Goździewskiej również można pozazdrościć talentu. Na filmie prezentującym układ baletowy widać, że poświęca dużo czasu na treningi i starannie przygotowała swój pokaz. Taniec  na pewno  sprawia jej wiele przyjemności.

JustynaGozdziewska

  Jury konkursu miało trudne zadanie podczas oceniania nadesłanych prac. Ostatecznie zrezygnowano z przyznawania poszczególnych miejsc, gdyż trudno było porównać tak różnorodne propozycje. Wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni. Wręczenie dyplomów i nagród ze względów bezpieczeństwa sanitarnego odbędzie się w nowym roku szkolnym. Tymczasem gratulujemy uczestnikom ciekawych zainteresowań i udanych prezentacji. Życzymy sukcesów w rozwijaniu talentów
i pasji.

Biuletym - BIP

Program Erasmus+

Erazmus

Kalendarz wydarzeń

Wirtualna galeria sztuki

Galeria sztuki

Dzwonki

1

07 50 - 08 35

2

08 40 - 09 25

3

09 30 - 10 15

4

10 20 - 11 05

5

11 20 - 12 05

6

12 20 - 13 05

7

13 20  - 14 05

8

14 10 14 55

Klub Wolontariusza

Nauka słówek

logo instaling

Deutsch plus

logo deutsch plus

Nowe horyzonty

Licznik odwiedzin

2258581
DzisiajDzisiaj725
WczorajWczoraj1736
Ten tydzieńTen tydzień653
Ten miesiącTen miesiąc37321
WszystkieWszystkie2258581

Logowanie