Szkoła Podstawowa nr 1 w Mierzęcicach
plenfrdeitru

Polityka prywatności RODO

Babcia  i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. 

IMG 2602  Dzień Babci w Polsce obchodzi się 21 stycznia. Następnego dnia swoje święto mają dziadkowie. W tym roku szkolnym, ze względu na wcześniejsze ferie zimowe, uczniowie klas młodszych Szkoły Podstawowej nr 1 w Mierzęcicach, przygotowali uroczystość, która odbyła się 11 lutego 2020 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Mierzęcicach. Przybyłych licznie dziadków przywitała pani dyrektor Paulina Niegowska, składając zebranym   życzenia długich lat życia w dobrym zdrowiu, pogody ducha, satysfakcji z wnuków oraz spełnienia wszystkich marzeń, a następnie zaprosiła na występy artystyczne uczniów.

   Mimo licznych zachorowań dzieci, na uroczystość przybyła duża grupa seniorów. Uczniowie,  pod okiem swoich wychowawców,  zaprezentowali umiejętności artystyczne. Nie zabrakło okolicznościowych wierszy i piosenek. Były także tańce i zabawne scenki rodzajowe. Na koniec wnuczęta zaśpiewały dla swoich babć i dziadków piosenkę „ Dzisiaj mamy wielkie święto” , odśpiewali gromkie „Sto lat” oraz wręczyli  własnoręcznie wykonane laurki.  Po występach  dziadkowie udali się na słodki poczęstunek.

   Był to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości. Dzień, który stał się dodatkową okazją do zacieśnienia więzi sąsiedzkich oraz zintegrowania lokalnej społeczności. Dlatego też jeszcze raz dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło i życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

Pozostałe zdjęcia znajdują się w zakładce "Galeria">>>

Biuletym - BIP

Szkolna klauzula polityki

Program Erasmus+

Erazmus

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Dzwonki

1

08 00 - 08 45

2

08 50 - 09 35

3

09 40 - 10 25

4

10 30 - 11 15

5

11 30 - 12 15

6

12 30 - 13 15

7

13 20  - 14 05

8

14 10 14 55

Klub Wolontariusza

Nauka słówek

logo instaling

Deutsch plus

logo deutsch plus

Nowe horyzonty

Licznik odwiedzin

2038962
DzisiajDzisiaj540
WczorajWczoraj926
Ten tydzieńTen tydzień4573
Ten miesiącTen miesiąc8100
WszystkieWszystkie2038962

Logowanie