Szkoła Podstawowa nr 1 w Mierzęcicach
plenfrdeitru

Polityka prywatności RODO

Ostatni dzwonek i …
WAKACJE!

IMG 7581  Wraz z ciepłymi letnimi dniami nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów. 22 czerwca 2018 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Mierzęcicach uroczyście pożegnali rok szkolny 2017/2018.

  Rok ten był czasem intensywnej pracy zarówno uczniów jak i pedagogów. Było to 10 miesięcy pełnych wyzwań i sukcesów, a przede wszystkim nowych doświadczeń. Niemniej jednak po każdym wysiłku przychodzi czas zbierania plonów.

  Tak więc Pani Dyrektor Paulina Niegowska, po  odczytaniu listów od Pani Minister Anny Zalewskiej oraz Śląskiego Kuratora Oświaty -  Pani Urszuli Bauer,  dokonała podsumowania pracy za miniony rok szkolny, zwracając uwagę na wyniki w nauce, frekwencję i osiągnięcia poszczególnych klas zarówno na polu dydaktycznym, artystycznym, jak i sportowym. Niezwykle miłym i wyczekiwanym momentem było wręczenie nagród i świadectw tym uczniom, którzy przez dziesięć miesięcy ciężkiej pracy zasłużyli na wyróżnienie. Było ich w naszej szkole w tym roku aż 150.

  Tego dnia Grono Pedagogiczne przyznało jeszcze dwie prestiżowe nagrody. Zaszczytny tytuł Ucznia Roku otrzymała uczennica klasy VIb – Kaja Złocka, która urzekła wszystkich swą charyzmą, operatywnością i podejmowaniem szeregu inicjatyw na rzecz szkoły. Zaś tytuł Uczeń na Medal powędrował do uczennicy klasy IIIaG – Noemi Polewiak za jej pracowitość, zaangażowanie w życie szkoły, a przede wszystkim skromność i wysoką kulturę osobistą.

  Oprócz radości z nadchodzących wakacji, nie zabrakło też wzruszeń, gdyż przyszło nam się pożegnać z uczniami klas trzecich gimnazjum, którzy w tej szkole nauczyli się podstaw wszystkich nauk, zawarli pierwsze przyjaźnie, niektórzy i pierwsze miłości i na pewno zostawili tu jakąś cząstkę siebie.

  Szczególnie ciepłe słowa, dziękując za zaangażowanie w kształtowanie dobrego wizerunku szkoły, pani dyrektor skierowała do p. Bożeny Jach, która po 40 latach pracy pożegnała mury naszej szkoły. Do podziękowań i życzeń dołączył się również Wójt Gminy Mierzęcice – Pan Grzegorz Podlejski - który zaszczycił nas swoją obecnością, jak również przedstawiciele Rady Rodziców z przewodniczącą p. Joanną Barą na czele.

  Na zakończenie pani dyrektor podziękowała też wszystkim pracownikom szkoły, uczniom i ich rodzicom. Pożegnała wszystkich, życząc udanego wypoczynku oraz słonecznych, pełnych przygód wakacji.

Biuletym - BIP

Szkolna klauzula polityki

Program Erasmus+

Erazmus

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Dzwonki

1

08 00 - 08 45

2

08 50 - 09 35

3

09 40 - 10 25

4

10 30 - 11 15

5

11 30 - 12 15

6

12 30 - 13 15

7

13 20  - 14 05

8

14 10 14 55

Klub Wolontariusza

Nauka słówek

logo instaling

Deutsch plus

logo deutsch plus

Nowe horyzonty

Licznik odwiedzin

2040522
DzisiajDzisiaj291
WczorajWczoraj870
Ten tydzieńTen tydzień291
Ten miesiącTen miesiąc9660
WszystkieWszystkie2040522

Logowanie