w Mierzęcicach

Gala2021

Szanowni Państwo,

W niedzielę 19 grudnia 2021 roku odbędzie się druga edycja wyjątkowej Wirtualnej Gali „Gwiazdka z Fantazją” dla 500 dzieci, zmagających się z wadami wrodzonymi, chorobami zagrażającymi życiu i niepełnosprawnością z całej Polski.

Od 2004 roku, Fundacja Dziecięca Fantazja, spełniła ponad 7500 marzeń chorych dzieci. Od wielu lat, każdy rok kończy się uwielbianym przez podopiecznych Fantazji wydarzeniem „Mikołajki z Fantazją”.

W czasie pandemii chore dzieci, potrzebują wsparcia bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Izolacja, trudności w dostępie do lekarzy i rehabilitantów sprawiają, że pogarsza się ich stan fizyczny i psychiczny. Dlatego niezwykle ważne jest doświadczenie miłości i magii, które mogą przynieść tylko Święta Bożego Narodzenia.

Dlatego właśnie zapraszamy wszystkich Państwa uczniów i podopiecznych na Wirtualną Galę „Gwiazdka z Fantazją”.

Bożonarodzeniowa gala „Gwiazdka z Fantazją”, będzie wirtualną ekstrawagancją. Premiera wydarzenia rozpocznie się punktualnie o godzinie 18.00 w niedzielę, 19 grudnia 2021 i potrwa 40 minut. Wirtualną galę, podobnie jak w roku ubiegłym, prezentować będzie gwiazda telewizji Kasia Cichopek. Podczas magicznego przedstawienia wystąpią muzycy, artyści dziecięcego teatru, mimowie, magicy oraz oczywiście Św. Mikołaj!

Udostępniamy wydarzenie do oglądania dla wszystkich, aby podnieść na duchu także inne dzieci, które tego potrzebują. Kto wie, być może „Gwiazdka z Fantazją”, będzie największą wirtualną, bożonarodzeniową Galą dla chorych dzieci na świecie!

Transmisja wydarzenia odbędzie się na stronie: https://gwiazdkazfantazja.pl
Gala rozpocznie się automatycznie.

Zapraszamy wszystkie dzieci!

Z pozdrowieniami,

Zespół Fundacji Dziecięca Fantazją

Fundacja Dziecięca Fantazja
Adres korespondencyjny

telefonzaufaniaplakat

Ruszył "Program wsparcia psychologiczno-pedagogicznego dla uczniów, rodziców i nauczycieli" finansowany ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki. Głównym zadaniem programu jest zorganizowanie podstawowej formy wsparcia dla uczniów, nauczycieli i rodziców, którzy poszukują informacji na temat dobrostanu psychicznego po pandemii. Równocześnie są przygotowywane materiały do pobrania, jak i oglądania, które mogą pomóc w planowaniu polityki edukacyjnej bardziej przyjaznej uczniom, nauczycielom i rodzicom.

Zachęcam do korzystania z Internetowej Platformy Specjalistyczno-Doradczej: https://pwpp.uksw.edu.pl

Internetowa Platforma Specjalistyczno-Doradcza stanowi źródło wiedzy teoretycznej i przykładów praktycznych, przydatnych przy redukcji negatywnych skutków sytuacji problemowych w oświacie. Gwarantuje nieograniczony w czasie i miejscu, dostęp do konsultacji i materiałów dydaktycznych oraz badawczych. Na bieżąco na Platformie uzupełniane
i aktualizowane są materiały, informacje oraz formy wsparcia.

Agata Sobczyk - Koordynator Wsparcia

VIII edycji ogólnopolskich olimpiad

Regulaminy VIII edycji ogólnopolskich olimpiad skierowanych do uczniów szkoły podstawowej:

5.plakat A3 i ulotka A5 2020