w Mierzęcicach

I  "Poznaję Boży świat"  Autorzy ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak, J. Snopek
 II  "Odkrywam królestwo Boże"  Autorzy  ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak
 III  "Jezus jest z nami"  Autorzy  D. Kurpiński, J. Snopek
 IV  "Miejsca pełne BOGActw"  Autorzy  ks. dr Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak, Bogusław Nosek
 V  "Szczęśliwi, którzy szukają prawdy"  Autorzy  ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak
 VI  "Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno"  Autorzy  ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak
 VII
VIII

Podręczniki do zakupienia przez rodziców na rok szkolny 2022/2023 z przedmiotu j. niemiecki.

Pozostałe podręczniki i zeszyty ćwiczeń uczniowie otrzymują we wrześniu z dotacji.

KLASA IV

Und so weiter extra 1

KLASA V

Und so weiter extra 2

KLASA VI

Und so weiter extra 3

PWN Wydawnictwo Szkolne

Chcąc udzielić pomocy finansowej szkole każda osoba fizyczna może:

• dokonać wpłaty dowolnej sumy pieniężnej na Konto Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 w Mierzęcicach tj.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Mierzęcicach

Bank Spółdzielczy Mierzęcice

Nr konta: 54 85910007 0381 0380 0303 0003

• przekazać 1% podatku dla naszej szkoły poprzez Fundację Rosa tzn.

Identyfikator Szkoły Podstawowej Nr 1

im. Tadeusza Kościuszki

w Mierzęcicach to numer 110241

Fundacja Rosa

KRS: 0000207472

ID: 110241

telefonzaufaniaplakat

Ruszył "Program wsparcia psychologiczno-pedagogicznego dla uczniów, rodziców i nauczycieli" finansowany ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki. Głównym zadaniem programu jest zorganizowanie podstawowej formy wsparcia dla uczniów, nauczycieli i rodziców, którzy poszukują informacji na temat dobrostanu psychicznego po pandemii. Równocześnie są przygotowywane materiały do pobrania, jak i oglądania, które mogą pomóc w planowaniu polityki edukacyjnej bardziej przyjaznej uczniom, nauczycielom i rodzicom.

Zachęcam do korzystania z Internetowej Platformy Specjalistyczno-Doradczej: https://pwpp.uksw.edu.pl

Internetowa Platforma Specjalistyczno-Doradcza stanowi źródło wiedzy teoretycznej i przykładów praktycznych, przydatnych przy redukcji negatywnych skutków sytuacji problemowych w oświacie. Gwarantuje nieograniczony w czasie i miejscu, dostęp do konsultacji i materiałów dydaktycznych oraz badawczych. Na bieżąco na Platformie uzupełniane
i aktualizowane są materiały, informacje oraz formy wsparcia.

Agata Sobczyk - Koordynator Wsparcia