w Mierzęcicach

Szanowni Państwo,

w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękujemy za udział w akcji „Razem na Święta”. Miło nam poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 7 800 przedszkoli, szkół i placówek oświatowych z kraju oraz ponad 100 placówek polonijnych z całego świata. Dziękujemy za udział w akcji i dobro okazane drugiej osobie!
Dyplom RazemNaSwieta2021
  Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem podsumowującym akcję. Znajdą go Państwo na naszej stronie internetowej https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/prawie-7-800-zgloszen-w-akcji-razem-na-swieta--dziekujemy.

Biuro Ministra
Ministerstwo Edukacji i Nauki

naglowek swiatecznyŚwiąt Bożego Narodzenia,

wypełnionych radością i miłością,

niosących spokój i odpoczynek,

Nowego Roku 2022 spełniającego wszelkie marzenia,

pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia

choinka2

życzą:

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Szkoły.

Życzenia2020

Szanowni Państwo,

w imieniu kierownictwa Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz swoim własnym pragnę przekazać Państwu najlepsze życzenia. Oby dla wszystkich był to czas pełen wiary, dobra i miłości. Niech światłość betlejemskiej groty promieniuje na Państwa rodziny, pomaga w pokonywaniu codziennych trudności, daje nadzieję i wytrwałość.

Życzę także, aby rok 2022 przyniósł wszystkim Państwu pomyślność i dostatek oraz pozwolił na spełnienie planów i zamierzeń.

Przemysław Czarnek
Minister Edukacji i Nauki

Przemysław Czarnek
Minister Edukacji i Nauki

Czas życzeń

Grudzień to czas wysyłania życzeń świątecznych. Nie zabrakło tego także w naszych projektach Erasmusa+ TOGETHER AGAINST BULLYING oraz LET’S REVIVE DISSAPEARING CRAFTS OF EUROPE TOGETHER!. Uczniowie wszystkich klas wykonali kartki świąteczne, które potem spakowaliśmy i wysłaliśmy do naszych zagranicznych partnerów. Przygotowaliśmy dwa rodzaje kartek.

W projekcie TAB hasłem przewodnim życzeń było wyrażenie „Better together” czyli : „Razem lepiej”. Uczniowie wykonywali kartki z uwzględnieniem różnorodności religijnej i narodowej, ucząc się przy tym zrozumienia i tolerancji wobec innych religii i narodów.

W projekcie LET’S REVIVE DISSAPEARING CRAFTS OF EUROPE wykonaliśmy tradycyjne kartki, zresztą podobnie jak w roku ubiegłym.

W ramach tego zadania odbył się także konkurs na najładniej wykonaną kartkę. Wybór był bardzo trudny, ale komisja konkursowa przyznała następujące miejsca:

Kategoria – klasy 1-3

1 miejsce – Zofia Kyrcz, 1b

2 miejsce – Wiktoria Filipczyk, 2b

3 miejsce – Krzysztof Krowicki, 2b

Kategoria – klasy 4-8

1 miejsce – Adrianna Hyla, 5a

2 miejsca – Matylda Łazarczyk, 4a, Magdalena Ciesielska, 7c

3 miejsca – Wiktoria Zarychta, 7b, Julia Skorek, 8c

Autorom wszystkich prac gratulujemy pomysłów. Wykonaliście przepiękne prace!

Link do filmu z galerii >>>