Gala2021

Szanowni Państwo,

W niedzielę 19 grudnia 2021 roku odbędzie się druga edycja wyjątkowej Wirtualnej Gali „Gwiazdka z Fantazją” dla 500 dzieci, zmagających się z wadami wrodzonymi, chorobami zagrażającymi życiu i niepełnosprawnością z całej Polski.

Od 2004 roku, Fundacja Dziecięca Fantazja, spełniła ponad 7500 marzeń chorych dzieci. Od wielu lat, każdy rok kończy się uwielbianym przez podopiecznych Fantazji wydarzeniem „Mikołajki z Fantazją”.

W czasie pandemii chore dzieci, potrzebują wsparcia bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Izolacja, trudności w dostępie do lekarzy i rehabilitantów sprawiają, że pogarsza się ich stan fizyczny i psychiczny. Dlatego niezwykle ważne jest doświadczenie miłości i magii, które mogą przynieść tylko Święta Bożego Narodzenia.

Dlatego właśnie zapraszamy wszystkich Państwa uczniów i podopiecznych na Wirtualną Galę „Gwiazdka z Fantazją”.

Bożonarodzeniowa gala „Gwiazdka z Fantazją”, będzie wirtualną ekstrawagancją. Premiera wydarzenia rozpocznie się punktualnie o godzinie 18.00 w niedzielę, 19 grudnia 2021 i potrwa 40 minut. Wirtualną galę, podobnie jak w roku ubiegłym, prezentować będzie gwiazda telewizji Kasia Cichopek. Podczas magicznego przedstawienia wystąpią muzycy, artyści dziecięcego teatru, mimowie, magicy oraz oczywiście Św. Mikołaj!

Udostępniamy wydarzenie do oglądania dla wszystkich, aby podnieść na duchu także inne dzieci, które tego potrzebują. Kto wie, być może „Gwiazdka z Fantazją”, będzie największą wirtualną, bożonarodzeniową Galą dla chorych dzieci na świecie!

Transmisja wydarzenia odbędzie się na stronie: https://gwiazdkazfantazja.pl
Gala rozpocznie się automatycznie.

Zapraszamy wszystkie dzieci!

Z pozdrowieniami,