Szkoła Podstawowa nr 1
w Mierzęcicach

Jubileusz Pożycia Małżeńskiego

DSC 0547  Dnia 16 października 2021r. odbyła się niecodzienna, a zarazem niepowtarzalna gminna uroczystość z okazji Jubileuszu 50-lecia, 60-lecia Pożycia Małżeńskiego.

  Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale „Złote Gody” , „ Diamentowe Gody” to jubileusz niezwykły, to wyjątkowa okazja do spojrzenia na minione lata, dokonania podsumowań i wzbudzenia refleksji nad zmieniającym się na przestrzeni lat uczuciem dwojga ludzi.

Ceremonia rozpoczęła się uroczystą mszą świętą w kościele pw. św. Mikołaja w Targoszycach. Po liturgii uczestnicy i zaproszeni goście udali się do Sali Pol-Trans Catering Alfreda Perczak,  gdzie wzniesiono uroczysty toast i dokonano wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie. 

  Klimat uroczystości umilił występ uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Mierzęcicach. Młodzi artyści poprzez taniec i śpiew wprowadzili zaproszonych gości w nostalgiczny nastrój. Pojawiły się łzy wzruszenia, uśmiechy na twarzach i gromkie brawa.

  Wszystkim Jubilatom życzymy, aby dalej szli przez życie mocno trzymając się za ręce, zawsze uśmiechnięci i szczęśliwi, zawsze razem oraz pewni swoich uczuć.

  Życzymy Państwu kolejnych wspaniałych Jubileuszy !