unnamed (1)

Europejski Dzień Języków Obcych

logo 2  Jak co roku w naszej szkole zorganizowane zostały obchody Dnia Języków Obcych, aby podkreślić zalety językowej różnorodności Europy oraz propagować uczenie się języków obcych.

24 września już po raz drugi wystartowaliśmy w 5 Edycji Biegu Erasmusa. Nasi uczniowie biegli w 4 osobowych sztafetach. W biegu wzięło udział 52 uczestników, czyli zdecydowanie więcej niż w roku ubiegłym. Jednym z celów tegorocznego biegu było pobicie rekordu.

Organizując Bieg Erasmusa chcieliśmy podkreślić ważność naszych międzynarodowych projektów, które realizujemy w tym roku:  Together Against  Bullying oraz Old Crafts of Europe.

unnamed (Copy)  W ramach obchodów Dnia Języków Obcych, uczniowie klas I-VIII poszerzali na lekcjach swoją wiedzę z zakresu krajów Unii Europejskiej. Każda klasa miała możliwość przygotować prezentację oraz strój nawiązujący barwą do wylosowanego wcześniej kraju. Podczas zajęć uczniowie wykonywali ciekawe projekty, prezentacje, zadania poznając obce kultury.